Huawei FreeBuds SE alınır mı?

Kulakta iyi durmuyor ve yakın zamanda bozulup şikayet eden müşteriler var ayrıca forumda önerilmiyor.

Şuna açıklık getireyim. Kulaklığın kutusu ve kulaklık gayet ideal boyutta. Ayrıca kulakta gayet iyi duruyor herhangi bir düşme veya ağrı yapma söz konusu değil. Ses kalitesi ve gürültü engelleme özelliği çok iyi çalışıyor. Memnun olmasaydım ve iyi kulaklık olmasa zaten önermezdim. Her şey bütçeden ibaret.

Şuna açıklık getireyim. Kulaklığın kutusu ve kulaklık gayet ideal boyutta. Ayrıca kulakta gayet iyi duruyor herhangi bir düşme veya ağrı yapma söz konusu değil. Ses kalitesi ve gürültü engelleme özelliği çok iyi çalışıyor. Memnun olmasaydım ve iyi kulaklık olmasa zaten önermezdim. Her şey bütçeden ibaret.

Önerdiğim kulaklık o kulaklıktan çok daha ucuz ve çok daha yeni ayrıca Huawei Free Buds SE de aktif gürültü engelleme yok bundan dolayı şeffaf mod gibi şeylerde yok. QCY T13 ANC çok daha yeni çıkmış daha teknolojik ve muhtemelen ses kalitesi daha iyi olan bir kulaklık. Düşme mevzusuna gelirsek herkesin kulağı herkesle bir değil sende düşmez bende düşer ancak QCY T13 ANC veya QCY T13 de 1 kere kulaktan düşme yapıyor diye ne bir söz duydum veya ne bir yorum okudum.

Önerdiğim kulaklık o kulaklıktan çok daha ucuz ve çok daha yeni ayrıca Huawei Free Buds SE de aktif gürültü engelleme yok bundan dolayı şeffaf mod gibi şeylerde yok.

Aktif gürültü engelleme özelliği yok haklısınız ama pasif gürültü engelleme özelliği de gayet iyi çalışıyor. Ayrıca attığınız kulaklıkta Bluetooth versiyonu ve 4 mikrofon dışında hiçbir fark göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı