Huawei HG253 TeamSpeak 3 Düşme Sorunu

omy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Herkese merhaba,

Turkcell Superonline ve Huawei HG253 modem kullanıcısıyım. Yaklaşık 1 hafta önce TeamSpeak 3 programını indirdim, ancak kısa aralıklarla bütün sunuculardan düşüyorum. Yaklaşık bir 20-30 saniye sonra tekrar bağlanıyor, ancak yine düşüyorum.

İnternette benim gibi bu sorundan şikayetçi olan daha çok insan var. Superonline da sikayetvar.com'daki bütün konulara aynı mesajı yazmış. Ancak hiçbir değişiklik yok. Wi-Fi ile bağlanmak için USB adaptör aldım AirTies marka. Wi-Fi ile bağlanınca bir problem yaşamıyorum. Ancak adaptörle de nereye kadar?

Bazı arkadaşlar Superonline destek servisini arayıp modemi değiştirdiklerini söylemiş, bazıları da böyle birşey mümkün değil demiş. Kesin bir çözüm bulamadım ben şu ana kadar. Bulduğum konuların linkini de aşağıya atıyorum.

Teamspeak 3 Huawei HG 253 düşme sorunu
Superonline HG253 Modem Teamspeak Düşme Sorunu! Başlıklı Şikayet
Superonline HG253 Modeminde Teamspeak 3 Sorunu Var! Başlıklı Şikayet

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncellemeyi yaptım. Teşekkürler. Şimdi bir TeamSpeak 3 sunucusuna girip açık bırakayım da bakayım olmuş mu diye. Herhangi bir gelişmeyi bu konu altında belirtirim.

Yok hocam, bir değişiklik olmadı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı