HUAWEI HG532e Firmware Güncelleme Sonrası Gösterge Işığı Sorunu

Yunus3763

Kilopat
Daha fazla  
Modemim Hg532e modeli ve dün gece yazılım güncelleştirme yaptım sonrasında ise güç ışığı sürekli yanıyor Lan1-2-3-4 de yanıp yanıp sönüyor. Yaklaşık 15 saat oldu ve hâlâ düzelmedi, laptopta gücü kesmeyin dediği için bişey de yapamıyorum, acil yardım edin lütfen.

Yaklaşık 15 saat oldu ve hâlâ düzelmedi, laptopta gücü kesmeyin dediği için bişey de yapamıyorum, acil yardım edin lütfen.
Gücü kesmeyin demesi, güncellerken kesmeyin anlamındadır. Eğer güncelleme bitti ise modemi kapatıp tüm kabloları söküp tekrar bağlayın(15 saniye sonra). Eğer yine bir sorun olursa modeme reset atıp kontrol et. Hala düzelmiyorsa servise gönder.

Gücü kesmeyin demesi, güncellerken kesmeyin anlamındadır. Eğer güncelleme bitti ise modemi kapatıp tüm kabloları söküp tekrar bağlayın(15 saniye sonra). Eğer yine bir sorun olursa modeme reset atıp kontrol et. Hala düzelmiyorsa servise gönder.
Sorunu çözemedim dediğiniz gibi servisi aradım geliyorlar.

Servis bu gün geldi ve modemin bozulduğunu söyledi bir numara verdiler görüştüm ve bana bir adres vereceklerini ve o adrese gidip anlaşmalı oldukları firmaya modemi götürüp verdikleri adrese modemi göndermemi ve fişini de geri oraya götürmemi istediler sonra da idareten modem vereceklermiş tamir olan modemi de hazır olduğunda verdikleri modemi geri götürüp modemi mi alacakmışım. Kısacası ölme eşeğim ölme. Ben evde pcden bir şeyler yapamaz mıyım? Yoksa gidip sıfır bir modem almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı