Huawei HG658 V2 TurkNet VDSL için yeterli mi?

Güner Semih

Hectopat
Daha fazla  
Turkcell Superonline kullanıyordum taahhüdüm bitti ve Türknet'e geçtim. Altyapı olmadığı için 16 Mbps download ve 1 Mbps upload hızlarına sahip bir internet tanımlayacaklarını söylediler ama bağlandıktan sonra VDSL port açtırırsanız ve VDSL 2 modeminiz varsa daha yüksek hız alabilirsiniz dediler. Ben de VDSL 2 modem olarak Huawei HG658 V2 kullanmayı düşünüyorum. Sizce bu modem iyi midir ve Türknet ile daha yüksek hız alabilir miyim? Port açılır mı?

Ben de aynı modemi kullanıyorum 35 Mbps VDSL hizmet alabiliyorum. Kablolu olarak bu arada, kablosuz alamayabilirsiniz.

395416

Abonelik iptalinden sonraki 10 gün içerisinde iade edilmezse faturaya 240 lira ekleniyor. Modemi iade edip başka bir Modem almanızı tavsiye ederim. Çünkü operatörlerin verdiği modemlerde fazla bir özelleştirme yapılamıyor.

Vodafone netten 50 mbps lik paket kullanıyorum Huawei HG658c V2 verilen modem. Masaüstü bilgisayarımda kablolu bağlantı ve sonuç bu. Ayrıca wifi ağlarında da yani telefonlar ve laptopumda da aynı hızları görüyorum kablosuz olarak. Son olarak eklemek istediğim bu modem 100 mbps hız destekliyor aşağıya hat durumumu ekledim. Bana kalırsa yalan söylüyorsunuz.

resim_2021-03-30_035222.png

1617065987548.png

Yeni konular

Geri
Yukarı