Huawei HG8245x6 "maksimum kullanıcı sayısına ulaştınız" hatası

Yer
istanbul
Daha fazla  
"Reached maximum number of users" & "maksimum kullanıcı sayısına ulaştınız"
Diye bir hata almaktayım modem üzerinde yaklaşık olarak 160 adet aktif cihaz mevcuttur. Bu hatayı nasıl kaldırabiliriz bir fikriniz mevcut mu?

Diye bir hata almaktayım modem üzerinde yaklaşık olarak 160 adet aktif cihaz mevcuttur. Bu hatayı nasıl kaldırabiliriz bir fikriniz mevcut mu?
Her cihazın belirli bir sınırı vardır. 160 civarı cihaz bağlı demişsiniz. Gayet normal bir durumdur. Yeni bir dağıtıcı alıp wtherner ile bağlayarak sorunu çözebilirsiniz.

Hocam bende bu ürünü bir alt modeli olan Superonline herkese dağıttığı modem bile bu kadar kısıtlama yoktu bu hata yüzünden aktif olması gereken cihazlar sürekli bağlantıdan düşüyor

Modemi bridge modunada alamıyorum kitlendik kaldık resmen.

Hocam bende bu ürünü bir alt modeli olan Superonline herkese dağıttığı modem bile bu kadar kısıtlama yoktu bu hata yüzünden aktif olması gereken cihazlar sürekli bağlantıdan düşüyor

Modemi bridge modunada alamıyorum kitlendik kaldık resmen.
Bir süreliğine internet erişimini kapatıp herkesi Wi-Fi'dan düşürdükten sonra ethernet yoluyla yeni bir dağıtıcı takmanızı tavsiye ediyorum. Yoksa interneti düzgün kullanamazsınız.

Bu sorunu çözebildiniz mi? 160 cihazın tamamı wifi olarak mı bağlı? Bende daha az cihaz olmasına rağmen aynı sorunu yaşıyorum ve modem aynı. Modeme direk bağlı değil cihazlar, tp-link deco mesh yapısına bağlı. Modem wifisi kapalı

Geri
Yukarı