Huawei Mate 10 Lite iyi mi?

Nikko12

Hectopat
Yer
İskoçya
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir telefon alacağım ancak telefonlar hakkında hiçbir bilgim yok. Bilenler yardımcı olurlarsa çok müteşekkir kalırım. Öncelikle Huawei'nin Mate 10 Lite modelini almayı düşünüyorum. 64 GB hafıza, 4 GB Bellek (RAM), Çift hatlı ve suya dayanıklılığı yok. Bunların haricinde ekranı 5, 9" ve batarya kapasitesi 3340 mAh. Kamera 16 MP, ön kamera ise 13 MP ve video kayıt çözünürlüğü arka kamera için 1080P (Full HD), ön kamera için yalnızca 1080P ve her ikisi için de 30 FPS değeri veriyor. Oyun oynayan biri değilim ama velev ki PUBG Mobile oynayacağım; kasma-donma vs. olur mu? Batarya ortalama bir kullanıcıya göre ortalama kaç saatte gider? Oyun harici sadece uygulama kullanan biri için kasmasıdır, donmasıdır vesaire olur mu?

Dosya Ekleri

• huawei-mate-10-lite-64-gb-mavi-z.jpg
    huawei-mate-10-lite-64-gb-mavi-z.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 37
Telefonun eski sahiplerinden biriyim ben değiştirdiğimden bu yana 2 sene geçti. Arada açıp baktım fakat çekilecek çile olmadığını anladım. Bütçe çerçeveniz içerisinde son 1-2 yıl cihazlarına göz atmak çok daha doğru olacaktır.

2017 cihazı ben kullanıyorum gayet güzel sağlamada kamera kalitesi iyi performansıda iyi batarya hızlı gidiyor onun haricinde çok memnunum. Sonuçta telefon yani eski yeni bence önemli değil.

İkinci el değil sanıyordum, hepsiburada'dan 1619₺'ye görmüştüm ilgimi çekmişti fakat ikinci elmiş. İkinci el ürün alma taraftarı değilim. Sizin gönderdiğiniz bağlantıda ki telefon da bütçemi biraz aşıyor ancak biraz daha sabrederek onu satın alabilirim. Tavsiyeniz için teşekkür ediyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı