Huawei Mate 10 Pro batarya değişimi

LBJ007

Hectopat
Merhaba. 3. yılımı doldurduğum telefonun bataryası şişti ve arka kapağı açılmaya başladı. Bayağı bir araştırma yaptım ve Deji diye batarya gördüm. Bu batarya ne kadar güvenilirdir? Kimisi çok iyi, kimisi çok kötü diyor. 150 daha verip orijinal mi almalıyım yoksa Deji beni 1 yıl daha götürür mü?

Merhaba. 3. yılımı doldurduğum telefonun bataryası şişti ve arka kapağı açılmaya başladı. Bayağı bir araştırma yaptım ve Deji diye batarya gördüm. Bu batarya ne kadar güvenilirdir? Kimisi çok iyi, kimisi çok kötü diyor. 150 daha verip orijinal mi almalıyım yoksa Deji beni 1 yıl daha götürür mü?
Deji iyidir. Tavsiye ederim

Deji bataryayı G5 telefonumda kullandım, ilk yıl iyi olsa da 2. senede performansı çok düştü. Eğer orijinal batarya dediğin servisteki değişim ücreti ise orijinal yaptır derim.

Deji iyidir. Tavsiye ederim
Teşekkür ederim.
Deji bataryayı G5 telefonumda kullandım, ilk yıl iyi olsa da 2. senede performansı çok düştü. Eğer orijinal batarya dediğin servisteki değişim ücreti ise orijinal yaptır derim.
Beni 1 sene daha çıkarsın sonra değiştireceğim telefonu zaten.

Bir de 80 90 liraya satılan orijinal bataryalar var n11 de, hepsiburada da falan. Yanlarında genelde bataryanın seri numarası da yazıyor. Onlar niye o kadar ucuz? Biligisi olan var mı?

Teşekkür ederim.

Beni 1 sene daha çıkarsın sonra değiştireceğim telefonu zaten.

Bir de 80 90 liraya satılan orijinal bataryalar var N11 de, Hepsiburada'da falan. Yanlarında genelde bataryanın seri numarası da yazıyor. Onlar niye o kadar ucuz? Biligisi olan var mı?

Hocam Çin orijinali falandır benim telefona Çin orijinali taktırdı adam 3 yıl garanti veriyorum dedi 4 ay sonra elimde patladı. Deji iyi ama güzeldir. Deji'ye güvenemem diyorsanız gerçek orijinalini alın taktırın.

Huawei zaten Çin malı değil mi? Çin orijinali olması daha iyi olmaz mı?

Hocam bir Huawei orijinal var bir de Çin orijinali var. Batarya çıkınca görüceksiniz normal huawi falan yazıyor. Çin orjinalinde hepsi Çin. Daha kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı