Huawei Mate 20 Lite alınır mı?

ZenginMahmut

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar hepinize, iyi akşamlar. Çalıştığım yerde çok ucuza Mate 20 Lite var. Sizce alınır mı? Oyun çok oynamam, sadece Netflix, Instagram falan. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz nedir? Evet günlük kullanım için alınabilir, ancak ben Huawei Mate 10 Lite kullanıyorum; bazı Instagram filtrelerinde kasma oluyor. Şarj azken de hep her şeyde oluyor, ama o model de en fazla bu kötü olaylar olur günlük kullanımdada. alınır.

Merhabalar hepinize, iyi akşamlar. Çalıştığım yerde çok ucuza Mate 20 Lite var. Sizce alınır mı? Oyun çok oynamam, sadece Netflix, Instagram falan. Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.
Benimkinde ghosting sorunu vardı ama azaldı gibi. Eğer çok uzun süre aynı ekranda kalırsam ekranda ghosting olabiliyor. Onun dışında güzel telefon. Fotoğraf kalitesi eski bir telefondan geçtiysen sana göre güzel gelecektir. Sağlam bir kılıf almanı da öneririm, telefonun arka kapağı yapışkanlı olduğundan çıkabiliyor. Şuanki düşüncemle Note 8 Pro alırdım ama mate 20 lite uygunsa alınabilir.

Bütçeniz nedir? Evet günlük kullanım için alınabilir, ancak ben Huawei Mate 10 Lite kullanıyorum; bazı Instagram filtrelerinde kasma oluyor. Şarj azken de hep her şeyde oluyor, ama o model de en fazla bu kötü olaylar olur günlük kullanımdada. alınır.

Hocam bende şu anki yeni telefonumdan önce 3.5 yıl Mate 10 Lite kullandım. Bana mısın demiyordu çok kral telefondu.

Geri
Yukarı