Huawei Mate 20 Lite değişen ekran kilidi ve desen kilidi ayarlama

durmazdurali

Decapat
Yeni aldığım Mate 20 Lite telefonunda ilk açılış ekranını sağa sola kaydırdığımda görseller değişmiyor, direkt olarak ekran kilidi karşıma çıkıyor ve pin kodunu girin ibaresi çıkıyor. Mate 10 Pro'da devamlı değişebiliyor. Ayrıca Mate 20 Lite'da desen kilidini bulamadım, yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlara gidin ve arama yapın kısmına "magazin" yazın. "Magazin kilit açma" adında bir ayar çıkacak. Bu ayarı aktif ederseniz istediğiniz gibi olacaktır.

Ayarlara gidin ve arama yapın kısmına "magazin" yazın. "Magazin kilit açma" adında bir ayar çıkacak. Bu ayarı aktif ederseniz istediğiniz gibi olacaktır.
teşekkürler hallettim.ekran kilidini açmadan sayfayı yukarı doğru itip çıkan ekranın sol tarafındaki
oynat tuşuna basarak da hallediliyormuş.
mate 20 lite de desen kilidi normalde yok herhalde hala bulamadım çünkü...

Son düzenleme:
teşekkürler hallettim.ekran kilidini açmadan sayfayı yukarı doğru itip çıkan ekranın sol tarafındaki
oynat tuşuna basarak da hallediliyormuş.

mate 20 lite de desen kilidi normalde yok herhalde hala bulamadım çünkü...
Ayarlar-Biyometri ve şifreler- kilit ekranı şifresini değiştir-kilit açma yöntemini değiştir.
buradan da desen kilidini seçebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı