Huawei Mate 20 Lite ekranının gölgesi kalıyor

slayerdutch

Hectopat
Makaleler
8
Anladınız mı dediğimi? Yani şu şekilde: Bir uygulama açık kalıyor, ekran öyle kalıyor diyelim. Sonra ana ekrana döndüğünde onun gölgesi kalıyor. Bu telefonu 1 yıldır kullandığım için pek sıkıntı yaşamadım ama artık bu sorunu ortadan kaldırmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Bunun bir ayarı var mı?

Maalesef bu cihazda kronik bir sorun, bu sorunu yaşayan birçok kullanıcı var, araştırdığım kadarıyla bir çözümü de yok.

Bir yerde okumuştum ekranın renk parlaklık gibi ayarlarıyla oynayınca işe yarıyor diye. Tabi çok bilgim yok ama bana donanımsal bir sorun gibi geldi, bu sadece fikir.

Anladınız mı dediğimi? Yani şu şekilde: Bir uygulama açık kalıyor, ekran öyle kalıyor diyelim. Sonra ana ekrana döndüğünde onun gölgesi kalıyor. Bu telefonu 1 yıldır kullandığım için pek sıkıntı yaşamadım ama artık bu sorunu ortadan kaldırmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Bunun bir ayarı var mı?
Bende de var anlamadım gitti.

Anladınız mı dediği mi? Yani şu şekilde: Bir uygulama açık kalıyor, ekran öyle kalıyor diyelim. Sonra ana ekrana döndüğünde onun gölgesi kalıyor. Bu telefonu 1 yıldır kullandığım için pek sıkıntı yaşamadım ama artık bu sorunu ortadan kaldırmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Bunun bir ayarı var mı?

Aynı sorunu Mate 10 Lite da yaşıyorum.

Anladınız mı dediği mi? Yani şu şekilde: Bir uygulama açık kalıyor, ekran öyle kalıyor diyelim. Sonra ana ekrana döndüğünde onun gölgesi kalıyor. Bu telefonu 1 yıldır kullandığım için pek sıkıntı yaşamadım ama artık bu sorunu ortadan kaldırmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Bunun bir ayarı var mı?

Telefonu 3 yıldır kullanıyorum sanırım Android 10'un son yaması ile alakalı benim bulduğum dijital denge bugunu da kaldırmışlardı en son.

Geri
Yukarı