Huawei Mate 20 Lite'tan Samsung A52 geçiş

Bence Mate 20 Lite'ınız da bir bozulma veya sorun yoksa hatalı bir karar olmuş. Bir sene daha beklenebilirdi. Hala güzel ve seri bir telefon. Arka kamerası da hala idare eder. Tek fail noktası ön kamerası. Bende de Mate 20 lite var. Şahsen A52'ye de geçiş yapmazdım. Amiral gemisine geçiş yapılabilir ama onu da yapmazdım çünkü şuan ki piyasa bozulmadıkça yeni telefon alınmayı hak etmiyor.

Telefona çok fazla para veren biri değilim, o yüzden a52 aldım. Mate 20 lite sorun yaşamaya başlamıştım örneğin trendyoldan sipariş vereceğim kart bilgilerim not defterinde, ordan bakıp yazayım derken bile trendyol baştan açılıyordu kaldığı yerden devam etmiyordu. Bu tüm uygulamalar için geçerli bir olaydı. Gündüz dışarıda iken parlaklık çok açtığım için şarj çok gitmiyordu, oyun ve uygulama açılması yavaştı. 1 sene daha idare ederdi belki ama kendime göre planlarım olduğu için seneye almam mümkün değildi.

Kasadaki esneklik su gecirmezligi engellemiyor, Reddit'te bir kullanici incelemisti. Son uretilen modellerde bu sorun kalkti deniyordu ancak sanssizliginiza gelmis. Dogru secim yapmissiniz, hayirli olsun.

Telefona çok fazla para veren biri değilim, o yüzden a52 aldım. Mate 20 lite sorun yaşamaya başlamıştım örneğin trendyoldan sipariş vereceğim kart bilgilerim not defterinde, ordan bakıp yazayım derken bile trendyol baştan açılıyordu kaldığı yerden devam etmiyordu. Bu tüm uygulamalar için geçerli bir olaydı. Gündüz dışarıda iken parlaklık çok açtığım için şarj çok gitmiyordu, oyun ve uygulama açılması yavaştı. 1 sene daha idare ederdi belki ama kendime göre planlarım olduğu için seneye almam mümkün değildi.
Sizin gerçekten ihtiyacınız varmış o zaman yeni telefona. Güle güle kullanın o zaman yeni telefonunuzu. Daha aldığınıza göre başka bir tavsiyeye de gerek yok o zaman.🙂
Ek olarak A52S çıkmış birde o da güzel duruyor. Snap778g var Snap 860'a denk ama pahalı tabi. Belki Hepsiburada'ya falan gelirse iner fiyatı.

Teşekkür ederim 🙂
Bu arada telefon seri de olsa genel olarak memnunda olsam bende de dediğiniz sorunlar oluyor. Başka uygulama açıp kullandığım uygulamayı arka plana alınca kullandığım uygulamayı sizin gibi baştan açıyor. Bu son zamanlarda olmaya başladı. Ben de farklı olarak pil hala çok iyi 3. yılında olmasına rağmen. Benim en büyük sorunum bazen zorladığımda kendi kendine ekran parlaklığını çok kısıyor. Bu Youtube 1080p 60fps izlerken ve oyunlarda çok sinir bozuyor. Baya kısıyor çünkü. Bir de Genshin Impact'de düşük FPS veriyor ve dediğiniz gibi bayağı geç açılıyor ama maalesef bozulana kadar devam. Pekte bozulacak gibi durmuyor sağlam bir telefon.😂

A52 nasıl bu arada fark yarattı mı onu da merak ediyorum?

Kamerası çok daha iyi, çok akıcı, arkadaşımda iPhone 11 var pubg bile ondan önce giriyorum 2 saniye kadar da olsa 😃 ekranı çok iyi İlk defa amoled kullanıyorum ips ile cidden bayağı farkı varmış. Hoparlör müthiş. Şimdilik bu kadar 1 günlük deneyim ile 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı