Huawei Mate 50 Pro vs S22 Ultra

Hangisi

• Huawei Mate 50 Pro

Oy: 6 26,1%
  • Samsung S22 Ultra

Oy: 17 73,9%

• Oy verenlerin toplamı
    23

Emircelebi35

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi günler başlıkta belirttiğim gibi sizce alınır mı?

Samsung S22 Ultra ile arasında kaldım. Ama Mate 50 Pro çok hoşuma gitti. Uzun zamandır ikisini de araştırmaktayım şu an iPhone 7 Plus kullanıyorum yıllardır artık bitti telefon.

Şimdi benim alacağım telefondan beklentim şudur;
  • İyi bir kamera fotoğraf çekimi, çok video çekmem ben.
  • Hızlı işlem yapması.
  • Güncelleme ve iyileştirme.

5 gün önce ABD Huawei'in lisanslarını iptal etti ve insan düşünüyor Google ambargosu varken üzerine bir de lisans iptali olması Huawei'in telefona destek, güncelleme, iyileştirme vs durumlarında sorun yaşatabilir mi?

Bir de bu iki telefonda kamera olarak çok iyiler ama çekilen fotoğrafları videoları sosyal medyada paylaşınca galerideki kadar kaliteli ve güzel duruyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:

Samsung S22 Ultra ile arasında kaldım. Ama Mate 50 Pro çok hoşuma gitti. Uzun zamandır ikisini de araştırmaktayım şu an iPhone 7 Plus kullanıyorum yıllardır artık bitti telefon.

• Hızlı işlem yapması.

5 gün önce ABD Huawei'in lisanslarını iptal etti ve insan düşünüyor Google ambargosu varken üzerine bir de lisans iptali olması Huawei'in telefona destek, güncelleme, iyileştirme vs durumlarında sorun yaşatabilir mi?

Bir de bu iki telefonda kamera olarak çok iyiler ama çekilen fotoğrafları videoları sosyal medyada paylaşınca galerideki kadar kaliteli ve güzel duruyor mu?

S22 Ultra almanı tavsiye ederim. Mate 50 Pro almak gibi bir hata yapma derim.

• Hızlı işlem yapması.

Mate50 Pro al gitsin çok stabil yapmışlar deneyimleme tavsiyem oldu Apple gibi olmuş aşırı güzel yumuşak geçiş ve hızlı işlem Samsung alma yeniden başlatılan telefon ana ekran uygulamalarını 10saniye beklemek mi olur Samsung çöp yazılım konusunda oyunlarda aşırı droplanma var Huawei hem kamera hem de performansta daha iyi ama 4G uygulama ve Google'yi hiç sorun etme çalışıyor o konuda problem hiç yok takır takır oynatıyor inanki hız konusunda ve becerik konusunda Huawei daha iyi Samsung anca kasar kendine ve Huawei ısınmıyor Samsung gibi

S22 Ultra almanı tavsiye ederim. Mate 50 Pro almak gibi bir hata yapma derim.

Hayatında kaç kere Samsung ve Huawei kullandın Huawei>Samsung huwei demek yenilikçi firma demek adamlar Google banı yediklerinde 1 senede profesyönel derecede stabil işletim sistemi yazdılar Samsung hala telefonu sıfırdan açtığında uygulamaları ana menüde 10 saniye bekler oyunlarda aşırı drop yeme ve ısınma Samsung demek pişmanlık demektir ama Huawei'nin tek eksiği 4G olması şu an Huawei sana Premium hissiyat Apple gibi kullanım sunar ama Samsung asla sunamaz son teknoloji bile barındırsa kasar donar drop atar

Mate50 Pro al gitsin çok stabil yapmışlar deneyimleme tavsiyem oldu Apple gibi olmuş aşırı güzel yumuşak geçiş ve hızlı işlem Samsung alma yeniden başlatılan telefon ana ekran uygulamalarını 10saniye beklemek mi olur Samsung çöp yazılım konusunda oyunlarda aşırı droplanma var Huawei hem kamera hem de performansta daha iyi ama 4G uygulama ve Google'yi hiç sorun etme çalışıyor o konuda problem hiç yok takır takır oynatıyor inanki hız konusunda ve becerik konusunda Huawei daha iyi Samsung anca kasar kendine ve Huawei ısınmıyor Samsung gibi.

Hayatında kaç kere Samsung ve Huawei kullandın huawei>samsung huwei demek yenilikçi firma demek adamlar Google banı yediklerinde 1 senede profesyönel derecede stabil işletim sistemi yazdılar Samsung hala telefonu sıfırdan açtığında uygulamaları ana menüde 10 saniye bekler oyunlarda aşırı drop yeme ve ısınma Samsung demek pişmanlık demektir ama Huawei'nin tek eksiği 4G olması şu an Huawei sana Premium hissiyat Apple gibi kullanım sunar ama Samsung asla sunamaz son teknoloji bile barındırsa kasar donar drop atar.

Huawei Mate 20 Pro kısa süreli kullandım. Mate 10 Pro'yu bir tanıdığımda elime alıp kurcaladım. Eğer ambargo olmasaydı Mate 50 Pro alınabilirdi ama ambargodan sonra Huawei cihaz almak bir yerde risk. Kullandığım cihazları da kamera video performansı ve ön kamera hariç başarılı buluyorum. Mate 50 Pro'da Google servislerinin olmaması bildirim ve stabil çalışma konusunda kullanıcıyı mağdur edebilir. Konuyu açan illaki Huawei alacağım diyorsa buyursun alsın. Bir itirazım yok.

Mate50 Pro al gitsin çok stabil yapmışlar deneyimleme tavsiyem oldu Apple gibi olmuş aşırı güzel yumuşak geçiş ve hızlı işlem Samsung alma yeniden başlatılan telefon ana ekran uygulamalarını 10saniye beklemek mi olur Samsung çöp yazılım konusunda oyunlarda aşırı droplanma var Huawei hem kamera hem de performansta daha iyi ama 4G uygulama ve Google'yi hiç sorun etme çalışıyor o konuda problem hiç yok takır takır oynatıyor inanki hız konusunda ve becerik konusunda Huawei daha iyi Samsung anca kasar kendine ve Huawei ısınmıyor Samsung gibi

Hayatında kaç kere Samsung ve Huawei kullandın Huawei>Samsung huwei demek yenilikçi firma demek adamlar Google banı yediklerinde 1 senede profesyönel derecede stabil işletim sistemi yazdılar Samsung hala telefonu sıfırdan açtığında uygulamaları ana menüde 10 saniye bekler oyunlarda aşırı drop yeme ve ısınma Samsung demek pişmanlık demektir ama Huawei'nin tek eksiği 4G olması şu an Huawei sana Premium hissiyat Apple gibi kullanım sunar ama Samsung asla sunamaz son teknoloji bile barındırsa kasar donar drop atar
Hangi Samsung uygulama açarken 10 saniye bekliyor? Galaxy S3 zamanında rehbere girerken 2-3 saniye bekleme kronik sorunu vardı bunu kastediyorsanız. Yazılımı çöp mü? En iyi Android deneyimini Google Pixel cihazlardan sonra Samsung sunmakta. Biraz araştırıp akla mantığa uygun argüman sunmanız konu sahibinin faydasına olur.

Oyun oynayacaksan huaweyi direk ele. Huawei Mate 50 Pro fotograf ve video disinda isine yaramayacak emin ol bildirim sorunlari uygulama sorunlarini daha çözemedi.

• Hızlı işlem yapması.

Senin yerinde olsam kessinlikle Huawei alırım ambargo falan

Hangi Samsung uygulama açarken 10 saniye bekliyor? Galaxy S3 zamanında rehbere girerken 2-3 saniye bekleme kronik sorunu vardı bunu kastediyorsanız. Yazılımı çöp mü? En iyi Android deneyimini Google Pixel cihazlardan sonra Samsung sunmakta. Biraz araştırıp akla mantığa uygun argüman sunmanız konu sahibinin faydasına olur.

Hocam güzelcene okursanız telefon yeniden sıfırdan başladığında dedim ve doğruda dedim

Geri
Yukarı