Huawei Matebook 13 nasıl?

berkdogann

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Vatan'dan indirimle 5399 TL'ye Huawei Matebook 13 almayı düşünüyorum. Bilgisayarda oyun oynamam. PC genel olarak YouTube, Netflix, Office ve birazda yazılım ve mühendislik programları(AutoCAD, catia, SolidWorks vb.) İçin kullanılacak. Sizce bu laptopu alınır mı?

Merhaba. :)

Ürünü yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Çok memnunum diyebilirim. :) Vatan Bilgisayar'dan aldım.

Sorularınızı cevaplayabilirim. :)

Ürün incelemem:

Merhaba. :)

Ürünü yaklaşık 4 aydır kullanıyorum. Çok memnunum diyebilirim. :) Vatan Bilgisayar'dan aldım.

Sorularınızı cevaplayabilirim. :)

Ürün incelemem:

Merhaba, ben de aynı cihazı almayı düşünüyorum ama ben Huawei'nin sitesinden alacağım özelliklerini i5, MX250 ve dokunmatik olarak gösteriyor ama forumlarda i5 ve UHD 620 olarak gösteriyor bu bilgisayarın sistem özellikleri nedir anlayamadım yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200425_192625_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200425_192625_com.android.chrome.jpg
    127 KB · Görüntüleme: 65
Sitesinde yazanları dikkate alın. İsterseniz müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Ayrıca dokunmatik ile alakalı bir özellik göremedim ben. Tek donuşla giriş olayı, açma tuşundaki parmak izi sensörü.

Huawei bu bilgisayarları kendi satmadan önce, mağazada satılan modeller standart modellerdi. Ama kendileri yüksek modelleri getirmiş olabilirler.

Sitesinde yazanları dikkate alın. İsterseniz müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Ayrıca dokunmatik ile alakalı bir özellik göremedim ben. Tek donuşla giriş olayı, açma tuşundaki parmak izi sensörü.

Huawei bu bilgisayarları kendi satmadan önce, mağazada satılan modeller standart modellerdi. Ama kendileri yüksek modelleri getirmiş olabilirler.

Ekran kartını destek kısmına sordum NVIDIA MX250 ekran kartına sahipmiş. Bu bilgisayarın Thunderbolt desteği var mı? İleride harici ekran kartı bağlanabilir mi? En yüksek hangi ekran kartını bağlayabilirim?

Bilgisayarı yarın sipariş edeceğim.

Edit: Dock kullanarak bağlayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı