Huawei Matebook 13 R7 hediyelerle birlikte 7.499 liraya alınır mı?

Şarj olarak mesai saatlerinde unity oyun motoru + discord + git sistemi + müzik vs açıkken 4-5 saat gidiyordu hocam. Günlük kullanımda daha fazla gider muhtemelen oyunu da şarjda oynuyordum oynarken. Oldukça kuvvetli bir işlemci bence en az 4-5 sene çok rahat götürür ya o da en az. Tabi teknoloji ne yönde gelişir ona da bağlı
Usta aldigimda android studio , programlama , java icin kullanacagim oyun oynamam bu cihazla hani parlaklikta yuzde 50 kullanirim ben. O sekilde ne kadar gider şarji?

Yeni cihaz gelir diye bekliyorum.

@Ömerrrrrr cidden anlamiyorum ya sirf 2K ekran ozelligi var diye diger butun herseyi bos geciyorlar 4K ekran olsun isterse 14 ekran laptop olduktan sonra insanin bi yerden sonra zorluk cekiyor kucuk ekranlarda.
Bu forumda en az 50 kere D16 tecrubemi anlattim ve bir kez daha anlatiyorum.
Adobe programlari kullaniyorum, baslangic duzeyinde kod yaziyorum ayrica valorant oynuyorum sadece.
ve bilgisayarda isinma sorunu, isik suzmesi, olu pixel sorunu yok.
Şahsen 15.6 inç ekrandan 14 inç ekrana geçtiğimden beri aşırı rahatım. Küçük ekran ile taşınabilirlik artıyor. Bence büyük ekranlı bilgisayar taşımalık amelelik. Eğer taşınmayacaksa zaten masaüstü alınır.

Usta aldigimda android studio , programlama , java icin kullanacagim oyun oynamam bu cihazla hani parlaklikta yuzde 50 kullanirim ben. O sekilde ne kadar gider şarji?

Yeni cihaz gelir diye bekliyorum.
Bu şekilde en az 8 saat falan gider bence ya yani denemek lazım ben de yeni başladım android stüdyoya bi ara ölçebilirsem ölçeyim

Dostlar matebook 14 veya d16'ya laf etmedim zaten ki ikisi de matebook 13'den daha iyi.Olayım burada maddi matebook 14 8200-8600 arası satılırken matebook 13 6600 civarı.Oyun vs oynama planım yok kod yazmak ve ödev yapmak için kullanacağım sorum sadece yeterli olup olmayacağıydı.7500'e Matebook 14'ün 8gb ram 512gb olan versiyonunu gördüm belki bütçe artttabilirsem ona dönebilirim.

Dostlar matebook 14 veya d16'ya laf etmedim zaten ki ikisi de matebook 13'den daha iyi.Olayım burada maddi matebook 14 8200-8600 arası satılırken matebook 13 6600 civarı.Oyun vs oynama planım yok kod yazmak ve ödev yapmak için kullanacağım sorum sadece yeterli olup olmayacağıydı.7500'e Matebook 14'ün 8gb ram 512gb olan versiyonunu gördüm belki bütçe artttabilirsem ona dönebilirim.
Hocam ilginizi çekerse kuzenimin 3 aylık Huawei matebook d14 ü satılık. Ryzen 7 3700 512 SSD 8 GB RAM var. 5.5 gibi bir şey istiyordu çantasıyla vs ilginizi çekerse ona yazayım. Temiz yani epey sıfırdan farkı yok 16 ramli bir şeye geçmek için satıyor

Arkadaşlar az evvel Vatan da 512 SSD 8 GB RAM olan versiyonu 6900'e düştü 7500'den. Sipariş verdim yarın bir sorun olmazsa kurye ile elime ulaşacak. Çıktığından beri piyasanın en düşük fiyatı gösteriyor Akakçe.

Yeni konular

Geri
Yukarı