Huawei Matebook 14 alınır mı?

Bütçe
8500

Purposelessman

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şehir dışındaki üniversite hayatımda hem okul için hem de okul dışı programlama, yazılım için güzel bir laptop almak istiyorum. Aktif olarak masaüstü kullanıcısıyım o yüzden dizüstü tarafında bilgim çok yok. Şu anda almak istediğim ürün Huawei Matebook 14 16 GB RAM 512 GB SSD versiyonunu düşünüyorum. Bu fiyat bandında bu ürün fiyatının hakkını verecek bir laptop mudur? Eğer değilse hem estetik açıdan güzel hem de daha iyi donanımı olan bir dizüstü varsa önerebilir misiniz?

Eğer bu modelden bahsediyorsanız bence günlük ve iş kullanımı için gayet şık ve güçlü bir bilgisayar, 4. nesil Ryzen işlemci olması ve 16 GB RAM'i olması da bayağı uzun ömürlülük sağlar.

Evet bundan bahsediyorum. Sizce bu alacağım fiyata değer bir bilgisayar mı?

Evet bundan bahsediyorum. Sizce bu alacağım fiyata değer bir bilgisayar mı?
Şu anki fiyatlar uçmuş piyasaya göre söylüyorum ki bence parasını hak eder. AMD'nin 4. nesil işlemcileri cidden mobilde müthiş performans sergiliyor ve verimli. 16 GB RAM olması büyük avantaj, günlük ve iş kullanımı için uygun ve bir hayli performanslı, zarif ve kaliteli dokuya sahip bir cihaz.
Şu ürünün özellikleri ve fiyatına bakaraktan karşılaştırma yaparsanız 8 bin küsür ₺'ye değecek olduğunu anlarsınız: https://www.hepsiburada.com/huawei-...kJLeAcqAY1KeQoGgttnlSIlsB27LhCehoCtOIQAvD_BwE

Şu anki fiyatlar uçmuş piyasaya göre söylüyorum ki bence parasını hak eder. AMD'nin 4. nesil işlemcileri cidden mobilde müthiş performans sergiliyor ve verimli. 16 GB RAM olması büyük avantaj, günlük ve iş kullanımı için uygun ve bir hayli performanslı, zarif ve kaliteli dokuya sahip bir cihaz.
Şu ürünün özellikleri ve fiyatına bakaraktan karşılaştırma yaparsanız 8 bin küsür ₺'ye değecek olduğunu anlarsınız: https://www.hepsiburada.com/huawei-...kJLeAcqAY1KeQoGgttnlSIlsB27LhCehoCtOIQAvD_BwE
Teşekkür ederim yorumunuz için.

Yeni M1 işlemcili Macbook Air'e de bakılabilir. Apple üzerinden alacaksan ögrenci mağazasından daha uyguna alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı