Huawei Matebook 14 alınır mı?

Bunun bir üst modelini (Yanlış hatırlamıyorsam Matebook 15) geçtiğimiz aylarda indirimden arkadaşıma aldık. Sürekli şehir dışı işi olan ve gerektiğinde elinin altında olması gereken kişiler açısından çok kullanışlı bir bilgisayar. İş için fazlasıyla ideal ve şık.​

7000 liraya bence az daha koyup oyun laptopu alsan daha iyi olur.
Arkadaş oyun için kullanacağım dememiş?

Sorunuza gelirsek, alınır. Ama 16gbRAM modeline bakmanızı tavsiye ederim.

Huawei Matebook 14 AMD Ryzen 5 4600H, 8 GB, 256 GB SSD, Windows 10 Home 14" UHD taşınabilir bilgisayar.
https://www.hepsiburada.com/huawei-...C3?magaza=Teknorya&url_src=ios-product-detail
Oyun için almayacağım alınır mı? Ofis kullanımları bazı Adobe işaretleme ve programla dilleri kullanacağım.
Uzun süredir takibimde bu cihaz. 16 gb ram ve 512 ssd li olanı alma yolundayım. Monitör 3:2 oranında olduğu için 14 inç olmasına rağmen 15,6 inç hissi veriyor. Oyun dışı herşey için çok premium hissi olan bir cihaz. Çok yakında evdeki laptopu satıp bununla değiştireceğim. Cihazı tekno markette inceledim. Gerçekten apple ürünleri gibi kaliteli.

Ben D16 versiyonunu kullanıyorum. Arkadaşım da 14 modelini kullanıyor. İkimiz de sonuna kadar memnunuz öneririz. Ama APU sistemlerde 16 RAM içeren haline yönelmenizi öneririm. 2 GB RAM ekran kartına gidecek kalan RAM bazen az olabiliyor.

Geri
Yukarı