Çözüldü Huawei MateBook D HVY-WXX9 laptopta PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bilgisayarın parmak izi okuyucusunun sürücüsünü kaldırın ve tekrar çalıştırmayı deneyin. Aygıt Yöneticisi üzerinden bu işlemi halledebilirsiniz.

Enes3078

Gigapat
Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
12
Yer
Malatya
Bilgisayarın parmak izi okuyucusunun sürücüsünü kaldırın ve tekrar çalıştırmayı deneyin. Aygıt Yöneticisi üzerinden bu işlemi halledebilirsiniz.

Çözüm
KS
KS
PROTECTQ

PROTECTQ

Hectopat
Bilgisayarın parmak izi okuyucusunun sürücüsünü kaldırın ve tekrar çalıştırmayı deneyin. Aygıt yöneticisi üzerinden bu işlemi halledebilirsiniz.

Bilgisayarı güvenli modda açıp Huawei PC Manager'a baktığım zaman yanlış yüklenen birçok sürücü gördüm Driver Booster indirip sürücüleri kurdum ve Windows'a giriş yapabildim. Sonra da Driver Booster sildim. Çok teşekkür ederim hocam.

Enes3078

Gigapat
Moderatör
Sosyal Tayfı
Makaleler
12
Yer
Malatya
Dediğim gibi, sürücü kaynaklıydı hata fakat Driver Booster kullanmanız hoş olmamış. Kendisi genel anlamda yanlış sürücü kuran bir yazılım. Yine de dediğim gibi sorunu çözmenize sevindim, iyi günler dilerim.

KS
KS
PROTECTQ

PROTECTQ

Hectopat
Dediğim gibi, sürücü kaynaklıydı hata fakat Driver Booster kullanmanız hoş olmamış. Kendisi genel anlamda yanlış sürücü kuran bir yazılım. Yine de dediğim gibi sorunu çözmenize sevindim, iyi günler dilerim.

8 adet sürücü hatalıydı gece boyu uğraştım çözemedim en son o aklıma geldi hocam ayrıyeten ses sürücü filan hatalıydı ve internette bulamadım monitör sürücüsü hatalıydı. Driver Booster indirip bilgisayarı açtıktan sonra Huawei'nin uygulamasından kontrol ettim sıkıntı gözükmüyordu.

Yukarı