Huawei Matebook D14'a nasıl macOS kurulur?

Laptop Huawei Matebook D14. macOS deneyimlemek istiyorum. Bunun için mydockfinder indirdim. PC'yi bildiğimiz macOS yapıyor. Tema - Launcher yani. Fakat ben tamamen macOS deneyimi yaşamak istiyorum. Sizce kurmak istesem bir sorun olur mu? Malum Huawei Apple kavgalı. Ve nasıl kurabiliriz? Mac olmadan kurmak mümkün mü?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-11-14 152322.png
    Ekran görüntüsü 2021-11-14 152322.png
    216,2 KB · Görüntüleme: 232
Wi-fi kartınızı belirtir misiniz? AIDA 64 yazılımı ile öğrenebilirsiniz.
Evet mümkün.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Monterey'e kadar destekleyen işlemcisi ve iGPU'su varken neden Mojave denesin?

Bende denedim çok yavaşladı PC belki de ben düzgün yükleyemedim bilmiyorum windowsada geçemedim sonuç Ubuntu.

Görüntüsü ve işlevselliği çok hoşuma gidiyor zateen PC de AAA oyunları oynamıyorum stardew walley gibi kuçuk çaplı oyunları oynuyorum. PS4'üm var genelde onla oynuyorum zaten. FL Studio, Adobe Photoshop kullanıyorum o yüzden.

Laptop Huawei Matebook D14. macOS deneyimlemek istiyorum. Bunun için mydockfinder indirdim. PC'yi bildiğimiz macOS yapıyor. Tema - Launcher yani. Fakat ben tamamen macOS deneyimi yaşamak istiyorum. Sizce kurmak istesem bir sorun olur mu? Malum Huawei Apple kavgalı. Ve nasıl kurabiliriz? Mac olmadan kurmak mümkün mü?
Huawei, Apple ile kavgalı olsa bile Apple 2005'ten itibaren Intel işlemcileri Mac'ler de kullanıyor. Aynı zamanda Huawei'de Intel işlemcileri kullanıyor. Sonuç olarak, tahmini olarak Wi-Fi kartı ve Huawei Share dışında çalışmayan bir şey olmayacaktır. Kurabilirsiniz. Bu arada, eğer Aida64'ten bakarsanız Wi-Fi kartı modelinizi paylaşır mısınız? Eğer doğru hatırlıyorsam Huawei, Intel Wi-Fi kartlarını kullanıyordu. Eğer doğru ise macOS'in en son sürümünü dahili Wi-Fi desteği ile kurabilirsiniz :)

Geri
Yukarı