Huawei Matebook D15 alınır mı?

Burakyurukcu

Picopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar,
Ben yazılım ile uğraşıyorum, kullandığım cihazın eskimesi ve performans sorunu yaşamam sebebiyle yeni bir dizüstü bilgisayara yöneleceğim. Yaklaşık 2 günlük araştırmam sonucunda konu başlığında bahsettiğim dizüstü bilgisayarı buldum. Oyun falan fazla oynamam, arada CS, LoL gibi oyunlara girerim benim işimi görür mü? Verdiğim paranın karşılığını alır mıyım?
Ek olarak daha sonra HDD veyahut SSD yükseltmesi gibi bir imkanım olur mu?

Güzel bir cihaz alınabilir. D15'te SATA girişi var diye biliyorum. RAM yükseltmesi mümkün değil. İncelememi okuyabilirsiniz.

@Mithat Berhan hocam D15 kullanıyor. @SideWinder hocam D13 kullanıyor.

D15 Ryzen 3000 mi yoksa 4000 mi model?
SATA 2.5 yuvası var ama apartları yok 3500U modelde. RAM'ler gömülü.
Hocam 3000 serisi, bu arada şu paraya şu bu paraya bu diyecek arkadaşlar için önceden belirteyim;
Ne yazık ki nakit param yok ismini vermek doğru mu bilmiyorum söylemeyeceğim o yüzden bir operatörden taksitli şekilde alacağım. En üst model bu dizüstü bilgisayar.
D15 Ryzen 3000 mi yoksa 4000 mi model?
SATA 2.5 yuvası var ama apartları yok 3500U modelde. RAM'ler gömülü.
D15 Ryzen 3 modeli belirttiğim gibi, sata bağlantısı kesin var değil mi hocam. Online müşteri hizmetleriyle görüştüm ama ne yazık ki sorumu cevaplayamadılar, mail adresimi verdim bilgilendirme mail'i yollayacaklar.

Operatörden olması zorunlu mu o zaman ? Kredi kartı ile taksitle internetten birkaç model önerelim maksimum bütçe söylerseniz.

Operatörden olması zorunlu mu o zaman ? Kredi kartı ile taksitle internetten birkaç model önerelim maksimum bütçe söylerseniz.
Hocam şöyle izah edeyim: kredi kartımın 3500 ₺ bütçesi var fakat her ay yatırıp ev eksiklerimi karşılıyorum o yüzden o şekilde tüm parayı çektirip sonra taksitlendirme gibi bir imkanım olmaz, ki olsa bile 3500'e bir şey alamam.😆
Bahsettiğim gibi elimde nakit bulunmadığı için Evkur tarzı yerlerden veya operatörden alma durumuna kalıyorum.(Evkurdan başvuru yaptım anlamadığım şekilde ret çıktı.)
Güzel bir cihaz alınabilir. D15'te SATA girişi var diye biliyorum. RAM yükseltmesi mümkün değil. İncelememi okuyabilirsiniz.

@Mithat Berhan hocam D15 kullanıyor. @SideWinder hocam D13 kullanıyor.
Hocam yazınızı okudum çok başarılı, tebrik ederim. Fakat D14 modeli 15'ten üstün mü işlemcisi daha iyi, ama ekran kartı dahili kafam karıştı anlamadım.

Fakat D14 modeli 15'ten üstün mü işlemcisi daha iyi, ama ekran kartı dahili kafam karıştı anlamadım.
D14 değil 14 modeli. Ryzen 5 4600H çok daha üstün bir işlemci Ryzen 5 3500U kıyaslanınca.

Yeni konular

Geri
Yukarı