Huawei Matebook D15 güncelleme sonrası ekranın anlık gidip gelmesi

generous

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Kullanmış olduğum cihaz; Huawei Matebook D15/ i5-1135g7/8gb RAM /512 GB SSD.

Cihazı yeni aldım. Aldıktan 2 gün sonra, Windows Update güncellemelerini yaptım. Güncelleme sonrasında ekran anlık olarak 1 saniyeliğine açılıp kapanmaya başladı. Bu sorunu belli saat aralıklarında bazen de 10 dakika da bir yapıyor. Bazen de uzun süre hiç yapmıyor. Kapandığı esnada ise “caps lock” ve “fn” tuşlarının ışığı yanıyor. Ekran geldiğinde, arka planda yürüttüğüm işe tekrar devam ediyorum.

Müşteri hizmetlerini arayıp durumu ilettiğim de cihazı sıfırlamamı belirttiler. Cihazı sıfırladım, PC Manager aracılığı ile bütün driverleri güncelledim ve BIOS sürümü 1.14 idi sıfırladıktan sonra 1.16 oldu.
Sorun 4 gün boyunca yaşanmadı ama ardından yine tekrar etmeye başladı. Sorunum ne olabilir? Bilgisayar konusunda detaylı bir bilgim olmadığı için yardımlarınızı rica ediyorum. Teşekkür ederim.

bendede ayno sorun olmaya basladı hatta pil göstergesı kafayı yedi yuzde 1 de takılı kalıyor sarj hemen bıtıyor anlamadım ınanılmaz yavasladı son guncelleme sonrası ve benım pc su an win 11 de

Merhaba, sorunu çözebildiniz mi ?
pc kendinden kapandı açılmadı.servisi aradım huawei musterı hızmetlerını fıxsmart denen yetkılı servıse yonlendırdı.servısı gıttı gerı geldı ama matebook kosesı darbe almıs ve cızıkler olusmus sekılde.ŞUNU SOYLEYEBILIRIM. HUAWEİ PİŞMANLIKTIR ASLA BIR DAHA BIR URUNUNU ALMAM.APPLE DAN ŞAŞMAM

PC kendinden kapandı açılmadı. Servisi aradım Huawei musterı hızmetlerını fıxsmart denen yetkılı servıse yonlendırdı. Servısı gıttı gerı geldı ama Matebook kosesı darbe almıs ve cızıkler olusmus sekılde. ŞUNU SOYLEYEBILIRIM. Huawei PİŞMANLIKTIR ASLA BIR DAHA BIR URUNUNU ALMAM. Apple'dan ŞAŞMAM

Uzun süredir pek fazla sorun yapmıyordu, fakat yine tekrar etmeye başladı. Bende kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sırf bu yüzden serviste göndermedim. Geçmiş olsun

Geri
Yukarı