Huawei Matebook D15 işlemci veya ekran kartı değiştirilebilir mi?

tovarlaremin

Femtopat
Arkadaşlar öğrenciyim yurtta kalacağım oyunda oynayacağım tabii ki ancak 5000 TL bandında bir dizüstü bulmam gerektiği için Huawei Matebook D 15 almayı düşünüyorum eğer ki ben bu laptopu alırsam ekran kartını işlemcisini vb. değiştirebilecek miyim?

Not: Arkadaşlar zaten çok yüksek seviyeli oyunlar oynamak istemiyorum PES2013, Saints Row, ETS 2 vb. oyunları kaldırsa yeterli zaten maksimum 2 sene sonra işlemci ve ekran kartı alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar öğrenciyim yurtta kalacağım oyunda oynayacağım tabii ki ancak 5000 TL bandında bir dizüstü bulmam gerektiği için Huawei Matebook D 15 almayı düşünüyorum eğer ki ben bu laptopu alırsam ekran kartını işlemcisini vb. değiştirebilecek miyim?

Not: Arkadaşlar zaten çok yüksek seviyeli oyunlar oynamak istemiyorum PES2013, Saints Row, ETS 2 vb. oyunları kaldırsa yeterli zaten maksimum 2 sene sonra işlemci ve ekran kartı alırım.
O cihazda hiçbir şey değişmiyor diye biliyorum.
Hayır değiştiremezsin ki zaten ekran kartı işlemcinin içinde işlemciyi de sökemezsin lehimli sadece RAM takarsın.
O modelde RAM de lehimli diye biliyorum 😅

Peki bildiğin laptoplar var mı istediğim gibi olan
Hocam ben de sizin gibi bir arayış içerisindeyim. Açıkçası Huawei matebooklar çok cezbedici duruyor. RAM yükseltme gibi bir olanak mevcut değil ama SSD yuvası var ek olarak. Ben beni en azından 5 yıl götürecek bir cihaz arıyorum. Ancak son 2-3 gündür Huaweiler durmadan zam yiyor. İndirim gelmezse almayacağım herhalde. 5000 TL seviyesinin üzerine çıkmak istemiyorum. Gözüme HP'nin şu modeli takıldı. Siz de bakın isterseniz. SVA Panel kullanıyormuş.

Geri
Yukarı