Huawei Matebook D15 laptop için oyun tavsiyesi

Ömer Yomra

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600 8 GB 16 GB RAM RYZEN 5 5500
Herkese merhaba arkadaşlar. Kız arkadaşım daha önce mobil platform dışında oyun hiç oynamadı. Biraz PC oyunlarını oynayıp öğrenmesini istiyorum. O da aynı şekilde. Ne önerebilirsiniz? Hikayeli Türkçe yama olabilecek PC'si oyun için değil günlük kullanım ondan eski oyun olursa fena olmaz. PC özellikleri şöyle:

Huawei Matebook D15.
RAM: 8 GB.
İşlemci: Intel® Core™ i3-10110u
Ekran kartı: Paylaşımlı ıntel® UHD grafikler.

Herkese merhaba arkadaşlar. Kız arkadaşım daha önce mobil platform dışında oyun hiç oynamadı. Biraz PC oyunlarını oynayıp öğrenmesini istiyorum. O da aynı şekilde. Ne önerebilirsiniz? Hikayeli Türkçe yama olabilecek PC'si oyun için değil günlük kullanım ondan eski oyun olursa fena olmaz. PC özellikleri şöyle:

Huawei Matebook D15.
RAM: 8 GB.
İşlemci: Intel® Core™ i3-10110u
Ekran kartı: Paylaşımlı ıntel® UHD grafikler.

Metronun Redux olan oyunlarına bakabilirsiniz ben oynadım şahsen güzel bir seri metro internettede Türkçe yaması mevcut ekran kartı 480 istiyor sizin ekran kartını daha önce duymadığım için karşılar mı mı bilemiyorum pek özür dilerim metronun ilk oyunu olan Metro 2033'ün sistem gereksinimlerini şöyle vereyim size.
  • minimum:
  • işletim sistemi: Windows Vista, 7 or 8 (64-bit only)
  • işlemci: Dual Core CPU (2.2+ GHz Dual Core CPU or better)
  • bellek: 2 GB RAM.
  • ekran kartı: DirectX 10, shader model 4 compliant Graphics cards (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, ETC)
  • DirectX: sürüm 10.
  • depolama: 10 GB kullanılabilir alan.
  • ilave notlar: 64-bit only.
  • önerilen:
    • işletim sistemi: Windows 7 or 8 (64-bit only)
    • işlemci: any Quad Core or 3.0+ GHz Dual Core CPU.
    • bellek: 4 GB RAM.
    • ekran kartı: DirectX 11 compliant Graphics Card (GeForce GTX 480 and above)
    • DirectX: sürüm 11.
    • depolama: 10 GB kullanılabilir alan.
    • ilave notlar: 64-bit only.
Bu arada Epic Games ücretsiz vermişti aldıysanız oradan oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı