Çözüldü Huawei Matebook D15 laptop Type-C görüntü aktarmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Efet5275

Femtopat
Yer
Çorlu
Huawei Matebook D15 laptopuma çift monitör bağlamak için bu adaptörü aldım:Fakat HDMI çıkışı çalışmadı.

Yorumlara baktım çalışıyor diyenler var ama bende çalışmıyor, acaba laptopla alakalı bir sorun olabilir mi?

Yani laptopum sadece şarj girişi olabilir mi diye merak ettim ama USB kısmı çalışıyor.

Çift ekran yapmam için ne yapmam gerekiyor?

Huawei Matebook D15 laptopuma çift monitör bağlamak için bu adaptörü aldım:Fakat HDMI çıkışı çalışmadı.

Yorumlara baktım çalışıyor diyenler var ama bende çalışmıyor, acaba laptopla alakalı bir sorun olabilir mi?

Yani laptopum sadece şarj girişi olabilir mi diye merak ettim ama USB kısmı çalışıyor.

Çift ekran yapmam için ne yapmam gerekiyor?

Merhaba sorunu nasıl çözdünüz? Bende de aynı laptop var ve 2 monitöre bağlamak istiyorum. İki monitörü ayrı ayrı deneyince görüntüler geliyor fakat sizin attığın çoklayıcı ve farklı çoklayıcılar ile deneyince sadece bir tane monitöre ekran geliyor ikinciyi görmüyor. HDMI kabloları sağlam ve güç geliyor monitörlere.

Geri
Yukarı