Huawei Matebook D16 alınabilir mi?

Alioglcn

Picopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Macbook.

Hocam macbook da çok mantıklı fakat M1 çipin henüz bazı programlar için hazır olmadığını düşünüyorum windows alıp kafam rahat olsun diyordum. Ayrıca 8gb ram yeterli gelir mi bilemiyorum çünkü android studio gibi çok ram yiyen derleyiciler kullanacağım.

Hocam MacBook da çok mantıklı fakat M1 çipin henüz bazı programlar için hazır olmadığını düşünüyorum Windows alıp kafam rahat olsun diyordum. Ayrıca 8 GB RAM yeterli gelir mi bilemiyorum çünkü Android Studio gibi çok RAM yiyen derleyiciler kullanacağım.
Vallahi M1 Apple'ın geleceği artık. Herkes yavaş yavaş o yöne doğru geçecek. RAM konusuna bir şey diyemem internetten videolarına falan bakın mutlaka gösteren birileri olacaktır. İntel de bakabilirsiniz tabii ki.

Merhaba bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. Bu cihazı almayı düşünüyorum fakat internette çok sayıda şikayet okudum. Cihazı uzun süre kullanan veya cihaz ile ilgili bilgisi olan varsa yazabilir mi?

Yazılımcılar için Ultrabook önerilerinize de açığım. Bütçe: 9000TL.
Teşekkürler.
Kamerasını kullanmayacaksan alınabilir. Bende son 2 aydır huaweileri inceleyip duruyordum. Fakat fiyat kısmında bir sorun var. Aynı fiyata ekran kartlı cihazlar var. Bir türlü zihnimde huaweileri mükemmel diye yorumlayamadım. D14 serisi bakıyordum bende küçük ekran istediğim için. Sonrasında Lenovo'nun Ryzen 7 5700U işlemcili cihazını 6300 tl ye aldım. Huawei için kamera konusuna dikkat et. Ona göre karar ver derim.

Geri
Yukarı