Huawei MateBook D16, Çoklu Görev Özelliği ile Dikkat Çekiyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Huawei MateBook D16

AMD Ryzen 4000 H-Serisi işlemcilerden güç alan yeni Huawei MateBook D16 dizüstü bilgisayar, çoklu görev özelliği ile performansınızı artırmayı hedefliyor. Birçok görev, bunları başarmak için farklı yaklaşımlar gerektirir. Bazılarının diğerlerinden daha fazla güce ihtiyacı vardır. İşiniz söz konusu olduğunda ihtiyacınız olan şey, her durumda güvenilir olduğunu kanıtlayacak bir araçtır. Yeni piyasaya sürülen MateBook D16, güçlü […]

Devamı: Huawei MateBook D16, Çoklu Görev Özelliği ile Dikkat Çekiyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Huawei kendine özel işletim sistemi çıkarsa, tıpkı Apple gibi bence çok iyi olur. Hem hafif, hem iş odaklı. Ryzen 7 ve 16 GB olan versiyonlarını çıkartırlarsa parayı ona basarım yeminle.

Hocam yanlış anlamayın ama reklam mı bu? Neredeyse her teknoloji kanalında bu cihazı öve öve bitiremiyorlar, Huawei mağazadaki kötü yorumları siliyor sanırım. Matebook 14 kronik sorunlu olmasına rağmen yorumlar tamamen pozitif nedense.

Hocam yanlış anlamayın ama reklam mı bu? Neredeyse her teknoloji kanalında bu cihazı öve öve bitiremiyorlar, Huawei mağazadaki kötü yorumları siliyor sanırım. Matebook 14 kronik sorunlu olmasına rağmen yorumlar tamamen pozitif nedense.

Kronik sorunu nedir? Ablam 4-5 aydır, ben 2 haftadır D14 kullanıyoruz, oldukça memnunuz.

Kronik sorunu nedir? Ablam 4-5 aydır, ben 2 haftadır D14 kullanıyoruz, oldukça memnunuz.
D14 değil Matebook 14. Işık sızması ve Touchpad sorunu. Işık sızması neredeyse gördüğüm her yorumda vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı