Huawei Matebook D16 R7 en fazla kaç GB SSD destekler?

BasitBirİnsan

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba,

Huawei Matebook D16 R7 ürününe sahibim. Huawei Matebook D16 R7 destekleyebileceği en yüksek SSD kapasitesi ve SSD türü nedir? Ben bu bilgiye ulaşamadım. Bilgi veremeyiz deyip geçiştirdiler.
Bir de şunu belirtmek isterim. Huawei destek ekibi SSD yükseltmesi oluyor dedi. Daha sonraki konuşmamda olmuyor denildi. Kesin bilgiye sahip olanınız var mı? Teşekkürler. İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:

Huawei Matebook 16 R7 modeli. Hemen düzeltiyorum. Aklımda D seriside kalmış. Yazım özürdilerim. Kalın yazıyor düzeltemedim.​

Bildiğim kadarıyla arttırılamıyor. Ayrıca siz cihazı ne için kullanacaksınız bu cihaz genel olarak ofis tarzı kullanımlara uygun, yani oyun oynama gibi bir planınız varsa sizi üzebilir. Bende de D14 modelli var çünkü.

Depolama önemli ise şunlara göz atabilirsiniz 1 TB depolama var ve bahsettiğiniz ürünün fiyatlarına yakın.
https://www.hepsiburada.com/huawei-...2-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000010FWJ4
https://www.hepsiburada.com/huawei-...-13-9-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000015EXJO

Bildiğim kadarıyla arttırılamıyor. Ayrıca siz cihazı ne için kullanacaksınız bu cihaz genel olarak ofis tarzı kullanımlara uygun, yani oyun oynama gibi bir planınız varsa sizi üzebilir. Bende de D14 modelli var çünkü.

Huawei Matebook 16 R7 cihazı yeni aldım. Yani kullanıyorum. Sizin Huawei Matebook D14 modelinde fan sisteminiz belli bir yük altına girince çalışıp, boşta kalınca duruyor mu? Bende boşa iken fan çalışmıyor. Ya yükte iken ya da ısınınca çalışmakta.

Huawei Matebook 16 R7 cihazı yeni aldım. Yani kullanıyorum. Sizin Huawei Matebook D14 modelinde fan sisteminiz belli bir yük altına girince çalışıp, boşta kalınca duruyor mu? Bende boşa iken fan çalışmıyor. Ya yükte iken ya da ısınınca çalışmakta.
Evet öyle bende de. PC Manager uygulaması bulunuyor ise şunu da açabilirsiniz. Fanlar daha erken çalışıyor ve sistemi daha verimli kullanıyor, tabii şarja takılı değilse açamazsınız.
1653419207316.png

1653419222652.png

Bende cihaz arızalı olduğunu düşünmeye başlamıştım.
Güncelleme yapar iken. Huawei Matebook 16 R7 AMD solfware adrenalin Edition. Yüklemesinde siyah ekran aldım 3 veya 5 defa açıp kapayınca eski sürüme döndü.
Sizin Huawei Matebook D14 güncelleme yapar iken böyle bir problem yaşadınız mı?
Şu an AMD chipset solfware 4.03.03.431 yükledim. Bu sürümde bir sıkıntı yaşamadım.
Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı