Huawei Matebook D16 vs Lenovo Ideapad 15 Pro

Ben gayet beğendim herhangi bir sıkıntı göremedim. Ekranı çok hoşuma gitti. Ekran gövde oranını bayağı beğendim. Pil süresi parlaklık ayarına göre çok fark ediyor ama genel olarak 9-10 saate yakın gibi. Yapmak istediğim tüm işleri hallediyor şimdilik. Photoshop ve C++ programlama için ideler kullanıyorum. Bir sıkıntı görmedim henüz. Yalnız AMD Radeon sürücüsünü manuel yüklediğiniz vakit Windows Update'ten kendiliğinden tekrar bir sürücü yüklüyor ve bu sürücüler çakışıyor. Bu amd ve windows ile ilgili bir sorun sanırım bilgisayarla alakalı değil. Bu çakışmayı ortadan kaldırmak için aygıt yöneticisinden bir önceki sürücüye alınca manuel yüklediğim son sürüm sürücüye döndü. Başka bir problemle karşılaşmadım. Daha fazla bilmek istediğiniz nedir sorarsanız cevaplayabilirim.

Ben gayet beğendim herhangi bir sıkıntı göremedim. Ekranı çok hoşuma gitti. Ekran gövde oranını bayağı beğendim. Pil süresi parlaklık ayarına göre çok fark ediyor ama genel olarak 9-10 saate yakın gibi. Yapmak istediğim tüm işleri hallediyor şimdilik. Photoshop ve C++ programlama için IDE'ler kullanıyorum. Bir sıkıntı görmedim henüz. Yalnız AMD Radeon sürücüsünü manuel yüklediğiniz vakit Windows Update'ten kendiliğinden tekrar bir sürücü yüklüyor ve bu sürücüler çakışıyor. Bu AMD ve Windows ile ilgili bir sorun sanırım bilgisayarla alakalı değil. Bu çakışmayı ortadan kaldırmak için aygıt yöneticisinden bir önceki sürücüye alınca manuel yüklediğim son sürüm sürücüye döndü. Başka bir problemle karşılaşmadım. Daha fazlabilmek istediğiniz nedir sorarsanız cevaplayabilirim.

Hocam ne kadara aldınız, RAM takviyesi yapılabiliyor mu, Windows 11 mı kurdunuz?
D14 %69.81 sRGB, Ideapad Gaming 3 %56.59 sRGB. Ekranı aynı değil, ikisi de yanına yaklaşamaz.

D16 ve 14'un ekranı nasıl.

Yeni konular

Geri
Yukarı