Huawei Matebook D16'nın oyun performansı nasıl?

466609

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Merhaba, abime ve kendime bu modeli alacağız.
Genel olarak ben çalışma ve dizi/film için kullanacak olsam da oyun oynamayı seviyorum. O yüzden bu modelin Valorant ve CS:GO gibi oyunlarda nasıl performans verir bilmiyorum. Bu konuda bilginiz var mı? Bir de RAM olarak 8 GB az geldi. Sizce ileride sorun çıkartır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, abime ve kendime bu modeli alacağız.
Genel olarak ben çalışma ve dizi/film için kullanacak olsam da oyun oynamayı seviyorum. O yüzden bu modelin Valorant ve CS:GO gibi oyunlarda nasıl performans verir bilmiyorum. Bu konuda bilginiz var mı? Bir de RAM olarak 8 GB az geldi. Sizce ileride sorun çıkartır mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8 GB RAM size yetecektir fakat yükseltmeniz daha iyi olur. Ama RAM slotu olmayabilir bu laptopta.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8 GB RAM size yetecektir fakat yükseltmeniz daha iyi olur. Ama RAM slotu olmayabilir bu laptopta.
Bu modeli almayı istiyordum ama bu fiyata daha güzel masaüstü bilgisayarlar buldum. Sanırım onlar daha mantıklı olur. Bu bilgisayar oyun bakımından ileride sorun çıkaracak gibi geliyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı