Huawei matepad Pro 12.6 vs. iPad Air

cllblt

Hectopat
Nasip olursa bu sene üniversiteye gideceğim ve üniversitede çok kağıt kullanmamak için tablet öneriyorlar. Ben de iki tablet arasında kaldım. Birisi Huawei matepad Pro 12.6 diğeri ise iPad Air daha çok not alacağım. Sizce hangisini almalıyım, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasip olursa bu sene üniversiteye gideceğim ve üniversitede çok kağıt kullanmamak için tablet öneriyorlar. Ben de iki tablet arasında kaldım. Birisi Huawei matepad Pro 12.6 diğeri ise iPad Air daha çok not alacağım. Sizce hangisini almalıyım, yardımcı olur musunuz?

Matepad 11 kullanıyorum mükemmel ötesi bir şey. HarmonyOS isletim sistemi çok iyi çalışıyor. Ekranı matepad 12.6 modelinin Samsung Tab S8 Plus'la birebir neredeyse.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPad 9.nesil ile Huawei matepad 11 arasinda kalmistim ve matepad 11 aldim. Cihazdan son derece memnunum ama Samsung gibi detayli not alamiyorsunuz. Cihazin sistem uygulamalari bana gore yetersiz. Google olmadigindan çoğu uygulamayi 3.parti kaynaklardan yuklemek zorundayiz. Guvenligi onemsiyorsaniz bir sizi icin sorun olabilir ve vakit kaybina yol aciyor. Ben sahsen IPad'i secerdim.

Araştırma yapıp 1 hafta kullandıktan sonra m1 çipli airi iade edip pro modeline geçtim tamamen elime para girdiği için profesyonel işler için kessinlikle air 5 modeli alınmalı üstüne zate matepad pahalı o oraya pro alsan çok daha iyi cihaz

Geri
Yukarı