Huawei Matepad T8 vs Samsung Tab A8

TuğraK

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, kardeşime bir tablet alacağız. Klasik çocuk oyunları oynuyor, ara sıra fotoğraf çekiyor. Aklımda iki model var, Samsung Tab A 8 ve Huawei Matepad T8. siz hangisini onerirsiniz? Onerdiginiz başka bir tablet var mı?

Tab A8 kullandım ve güzeldi. Kaliteli bir hissiyatı var. Huawei denemediğim için yorum yapamam.
Oyun dediğiniz basit oyunlarsa üzmez. Kamerası iyi değildi. Tablet kameralarından bu seviyede çok şey beklememek lazım zaten.

Ben Huawei matepad T8 kullanıyorum. Google Play olmaması biraz sıkıntı. Skype programını APK dosyası olarak kurdum. Ben arama yapabiliyorum karşı taraftan arama olmuyor. Çevrim dışı oluyor. Sizde böyle sorun var mı?

Ben Huawei matepad T8 kullanıyorum. Google Play olmaması biraz sıkıntı. Skype programını APK dosyası olarak kurdum. Ben arama yapabiliyorum karşı taraftan arama olmuyor. Çevrim dışı oluyor. Sizde böyle sorun var mı?
Evde 2 adet Samsung tab A7 var.
Bende Matepad 10.4 var Google store yok
Skype kurdum sorunsuz çalışıyor

Hatta şöyle deneyelim
Telefonda Skype farklı hesap açıp
Benim Huawei Matepad Tablet Skype ekleyeyim mesaj gitmesi
Aramak, görüntülü aramak
Online offline gözüküyor mu dönüş yapayım
O Skype silin
Direk Huawei AppGallery den Skype kurun
Hiçbir sorun gecikme yok
Maximum 2 saniye sürüyor mesaj iletimi
Şimdi denedim
@nil.terazi
IMG_20211207_201053.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı