Huawei model 15D R5 laptopu fan sesi yüzünden iade etmeli miyim?

casanova

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Geçen hafta bir laptop aldım. Fan sesi normal kullanımda hafif var. Sessiz ortamda gayet rahat duyulabilecek seviyede. Şarja takılıyken kullandığımda ise bir tık coşuyor.

Bu durum kafama takıldığı için yarın dükkana gidip soracağım. Eğer "hayır normal değil, değişim yapalım" derlerse tamam diyeceğim.
Ancak eğer "evet normal, laptoplarımızın hepsi böyle" derlerse iade etmeli miyim bilmiyorum.

Çünkü bunu iade etsem ne alırım bilmiyorum, fan sesi düşük laptop arayışı da ayrı bir mesele. Ne dersiniz? Bu arada marka Huawei model 15D r5.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop çok ısındıysa normaldir soğuması gerek. Yazdayız. Uzun kullanım da mı ortaya çıkıyor fan sesi yoksa ilk açtığınızda bile mi ses çıkartıyor?
Ya mesela laptopu açıyorum tamamen soğuk ve ilk iki dakika kadar sessiz. Sonra fanlar başlıyor. Ağır işler yapmadığım için birkaç saat kullanımda dahi epey az ısınıyor. Ona rağmen fanlar hep devam ediyor. Yüksek sesli değil ama duyuluyor.

Gönderin baksınlar bir normal değil.

Tamamdır. Ama servise yollayalım tamir etsinler derlerse reddetmeliyim değil mi? Sonuçta daha 14 gün dolmadı ve iade hakkım var.

Eğer gönlünde farklı bir model varsa iade et ya da markaya güvenin kalmadıysa.

Yeni konular

Geri
Yukarı