Huawei P Smart 2019 açılmıyor

anldrumzz

Decapat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar Huawei P Smart 2019 modeli bir telefon geçti elime telefonu açmaya çalıştığımda Huawei yazısını gördükten sonra kapanıyor bootloop yok, fastboot moduna giriyor sadece onun dışında başka bir işlem yapamıyorum fastboot modunda yeşil locked yazısı var cihaz kilitli bu telefonu nasıl hayata döndürebiliriz? :D yanımda bilgisayar ve internet var yardımcı olabilir misiniz fastboot kullanarak sıfırlayamaz mıyız ya da rom yükleyerek açılmasını sağlayamaz mıyız? Cihazda donanımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum bataryada sıkıntı olsaydı fastboot moduna girmezdi diye düşünüyorum

Cihazi tamamen kapat. Ses acma ve guc tusuna ayni anda basili tut.
Karsina EMUI yazili bir ekran gelmesi gerekiyor. Icerisinde duzgun calisan bir ROM yoksa kendisi direkt algilamasi gerekiyor, yani cihaziniza uygun ROM surumunu indirmesi gerekiyor otomatik.

Kendiniz ROM yukleyemezsiniz cunku anladigim kadariyla bootloader kilidi acik degil.

Cihazi tamamen kapat. Ses acma ve guc tusuna ayni anda basili tut.
Karsina EMUI yazili bir ekran gelmesi gerekiyor. Icerisinde duzgun calisan bir ROM yoksa kendisi direkt algilamasi gerekiyor, yani cihaziniza uygun ROM surumunu indirmesi gerekiyor otomatik.

Kendiniz ROM yukleyemezsiniz cunku anladigim kadariyla bootloader kilidi acik degil.
Sıkıntı da orada işte sadece fastboot'a girebiliyorum maalesef. Recovery ekranına gelmeye çalıştığımda telefon sadece titriyor herhangi bir Huawei yazısı ya da EMUI yazısı gelmiyor

Acaba fastboot modunu kullanarak bootloader kilidini açabilir miyiz?

Son düzenleme:
Samsung marka bir cihaz olsa yapardin cok rahat, ancak Huawei bu konuda kapali kutu resmen.

Hisuite programini dene istersen, cihazi algilarsa kurtarma yapabilirsin sanirim.
Denedim ama maalesef cihazı algılamıyor ayrıca adb fastboot ile denedim cihazı görüyor ama bootloader kilitli olduğu için twrp yazamıyorum

Geri
Yukarı