Huawei P Smart 2019 alınır mı?

drake146

Hectopat
Daha fazla  
Telefon almayı düşünüyorum ancak Türk Telekom bayisinden faturama ek olarak alacağım. Aklımda Huawei P Smart 2019 modeli var fiyatı da iyi ama dediğim gibi peşin almayı düşünmüyorum. Kafamdaki soru şu bu telefonlarda kendiliğinden sararmalar, çizikler, ekran bölünmesi gibi problemler oluyormuş sizin tavsiyeniz nedir? Kullananlar veya işin ehli olanlar yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çizik kullanıcı müdahalesi ile olur. Sararma ve ekran bölünmesi panel ile alakalı. Biraz şans işi, hangi paneli kullandığını tam bilemeyiz ki farklı paneller de kullanabilmekteler. İki yıl garantisi vardır. İki yıl içerisinde bir sorun varsa garanti dahilinde onarım görür.

P Smart 2019 gayet güzel ve güncel bir cihaz.

Bana kalırsa şu dönemler içerisinde cihaz alınamaz, fiyatlar çok uçuk. Yaz dönemininde gelecek kampanyaları beklemek gerekir diye düşünüyorum.

Telefon almayı düşünüyorum ancak Türk Telekom bayisinden faturama ek olarak alacağım. Aklımda Huawei P Smart 2019 modeli var fiyatı da iyi ama dediğim gibi peşin almayı düşünmüyorum. Kafamdaki soru şu bu telefonlarda kendiliğinden sararmalar, çizikler, ekran bölünmesi gibi problemler oluyormuş sizin tavsiyeniz nedir? Kullananlar veya işin ehli olanlar yardımcı olabilir mi?
Alınır ama bence P20 Lite al. P20 Lite ile aralarında pek bir fark yok ama P20 Lite daha küçük, kullanımı daha kolay ve de ön kamera ve arka kamera olarak daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana kalırsa şu dönemler içerisinde cihaz alınamaz, fiyatlar çok uçuk. Yaz dönemininde gelecek kampanyaları beklemek gerekir diye düşünüyorum.

Maalesef çoğu kişi yaz döneminde daha beter olacağını düşünüyor. Haksız da sayılmazlar.

Cihaz alınır donanım bakımından çok iyi bir cihaz. Ancak arkası plastik olduğu için kılıfsız kullanımında çok rahat çizilebiliyor ayrıca cihazda çok hafif. Kamerası da o kadar çok iyi değil ancak idare eder. Ama bu cihaza bu kadar para verilmez. Bu arada yüz tanıma özelliği gözünüzü kıstığınız zaman bile açılmıyor bilginiz olsun.

Geri
Yukarı