Huawei P Smart 4.5G uyumlu değil sorunu

Taha yener

Hectopat
Daha fazla  
Çözüm bulana çok teşekkür ederim.

Vodafone hat kullanıyorum, 1-2 hafta içerisinde Samsung Galaxy A3 2016 cihazından Huawei P Smart cihazına geçtim, A3 2016 cihazımda böyle bir sorun yoktu.

Huawei telefonumdaki sorun 4.5G'yi açıp kullanabiliyorum ama Vodafone yanımda ve normal mesajla alınabilen 4.5G kampanyalarına katılamıyorum, cihazınız 4.5G uyumlu değildir diyor. Hız olarak da 50 55 Mbps arasında bir hız alıyorum. Bunun çözümü nasıl olacak? Bir de dalga geçiyormuş gibi bana 4.5G olan cihazlar önerip Huawei P Smart cihazını gösteriyor :D Cihazımı Vatan Computer'dan almıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm bulana çok teşekkür ederim.

Vodafone hat kullanıyorum, 1-2 hafta içerisinde Samsung Galaxy A3 2016 cihazından Huawei P Smart cihazına geçtim, A3 2016 cihazımda böyle bir sorun yoktu.

Huawei telefonumdaki sorun 4.5G'yi açıp kullanabiliyorum ama Vodafone yanımda ve normal mesajla alınabilen 4.5G kampanyalarına katılamıyorum, cihazınız 4.5G uyumlu değildir diyor. Hız olarak da 50 55 Mbps arasında bir hız alıyorum. Bunun çözümü nasıl olacak? Bir de dalga geçiyormuş gibi bana 4.5G olan cihazlar önerip Huawei P Smart cihazını gösteriyor :D Cihazımı Vatan Computer'dan almıştım.
Hattiniz 4.5 g uyumlu oldugunu vodafoneden teyyit ettirin, Mobil aglar kisminda erisim noktasi ayarlarini varsayilana donderin ve telefonunuzu yeniden baslatin sorun hâla devam ediyor ise baska bir 4.5 g uyumlu sim kart ile deneme yapin bazen sim kartlardan dolayi olabiliyor..kolay gelsin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı