Huawei P Smart alınır mı?

• Konuyu başlatan qbK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 6B

qbK

Hectopat
Daha fazla  
Babama yeni bir telefon almayı düşünüyoruz. Kendisi en fazla 1600 TL civarında bir telefon istiyor. Biraz araştırdım ve genel olarak Huawei P Smart modelinin bu fiyat bandında iyi yorumlar aldığını ve kullanışlı olduğunu gördüm. Ayrıca Huawei Türkiye garantisi olmasını da artı olarak gördüm. Sizce bu telefon iyi mi? Bu fiyat bandında şunu almanız daha iyi olur dediğiniz telefon var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınması mantıklıdır. Huawei markasının en F/P cihazı bana göre.

Fakat fiyatları mağazalarda 1.700TL civarı yükselmiş onlara dikkat edin. 1.500-1.600 TL arasına internetten bulma şansınız var.

Hocam muhtemelen ben de yakında bu bütçede telefon alacağım. Vestel venüs Z20 modelini gördüm. SD630 var.

Telefonu kullanıyorum şöyle söyleyeyim, ben çok memnunum. Turkcell'den almıştım ben 1600 TL'ye
kamerası gayet hoş.

Pili ben oyun oynamadığım için 1.5 gün falan gidiyor benim için. Muhtemelen baban da oyun oynamayacak pil ona da yetecektir. Klavyesine ilk başta alışamadım 1-2 gün sonra alışmaya başlıyorsun. Arayüzü hoşuma gitti başlangıç ekranında sürekli resim değişiyor ve haftada bir yeni resimler yükleniyor kendiliğinden.

Yani alabilirsin gönül rahatlığıyla.

Hocam Venüs 20 nasıl bir seçenek?
Almayı düşünüyorum ve bu arada bir bütçem var. Performansı ve tasarımı yerli yerinde. Ve Türk malı (sizin işin ne kadar önemli bilemem).

Venüs gibi kalitesiz telefonları önermiyoruz.

Ne J7 Pro için ne de P Smart için Android 9 alacak cihazların listesine konulmadı. P Smart daha güncel olduğu için bir umudu var diyorsunuz, haklısınızdır.

Özellikle olgun kişiler bilindik ve kaliteli markalı telefonları tercih eder. Samsung ismi babasına daha güvende hissettirecek. Ayrıca güncelleme kısmına herhangi bir şey diyemeyiz fakat Android 10 bile alacak olsa aslında önemli olan arayüz kısmı UI'dir. Samsung'un arayüzü gerçekten başarılı ve kullanışlı.

Bataryası ve ekran yapısı daha hoşuna gideceğini düşünüyorum. Kullanacak olan genç yaşlarda birisi misal siz olsanız J7 Pro önermezdim. O yüzden kullanacak kişiyi düşünerek önerilerde bulunmak gerekir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı