Huawei P Smart yavaşlama ve donma

Akif9748

Kilopat
Makaleler
14
Truecaller yüklü, ama orijinal olanından.

Telefon Google'da arama yaparken donuyor. Bazen kilit ekranı da donuyor, bazen de rahat rahat çalışıyor.

ESET ile taratmalı mı, veya Kaspersky?
Avast'a pek güvenmiyorum. Ama silemiyorum da :)
Screenshot_20210307_081937_com.huawei.systemmanager.jpg

1 GB RAM boş oluyor.
Telefonu sıfırladık yine aynı. Chrome'da donmuyor, direkt Google'da donuyor. G-Board yüklü.

Huawei P Smart'ın hangi versiyonu? Örneğin: 2018, 2019 vb. gibi.

Playstore'da bulunan harici antivirüslerle tarama yapmayı deneyin. Kaspersky veya ESET'ten birini tercih edebilirsiniz.

Nasıl yani? Bildiğin donuyor mu telefon?
Evet, animasyon'ları kapadım şimdi, şuan rahat gibi. Normalde donuyor, menülerde takılıyor, ve bu sinir de bozuyor.
Huawei P Smart'ın hangi versiyonu? Örneğin: 2018, 2019 vb. gibi.

Playstore'da bulunan harici antivirüslerle tarama yapmayı deneyin. Kaspersky veya ESET'ten birini tercih edebilirsiniz.
2018.

Aynı telefonu kullanıyorum. Android 9 güncellemesinin sistemi yorduğu bariz belli ama sizinkisi anormal geldi bana. Sıfırladıktan sonra telefonu denerken başka uygulamalar da kurmuş muydunuz?

Uygulama yöneticisinden gereksiz uygulamaları devre dışı bırakmayı da deneyebilirsiniz.

Truecaller yüklü, ama orijinal olanından.

Telefon Google'da arama yaparken donuyor. Bazen kilit ekranı da donuyor, bazen de rahat rahat çalışıyor.

ESET ile taratmalı mı, veya Kaspersky?
Avast'a pek güvenmiyorum. Ama silemiyorum da :)
Eki Görüntüle 910216

1 GB RAM boş oluyor.
Telefonu sıfırladık yine aynı. Chrome'da donmuyor, direkt Google'da donuyor. G-Board yüklü.
Hocam bastığınızda ekran mı donuyor, normal kasma hissi mi?

Hocam bastığınızda ekran mı donuyor, normal kasma hissi mi?
Mesela kastı, ekranı kapadım, geri açma tuşuna basıyorum, açılmıyor, geri zor açılıyor, o zaman da o kilit ekranı zor açılıyor kasmaktan.
Bastığımda kasmıyor, gecikmeli geliyor. Google'da falan kasıyor, Chromede kasmıyor.
Aynı telefonu kullanıyorum. Android 9 güncellemesinin sistemi yorduğu bariz belli ama sizinkisi anormal geldi bana. Sıfırladıktan sonra telefonu denerken başka uygulamalar da kurmuş muydunuz?

Uygulama yöneticisinden gereksiz uygulamaları devre dışı bırakmayı da deneyebilirsiniz.
Truecaller var, o zorluyor sanırım 150 MB RAM kullanıyor. Ama onu kullanmak zorunlu.
Şuan animasyonlar kapalı, bayağı hızlandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı