Huawei P10 Lite'a Neden Oreo Güncellemesi Gelmedi?

BuzzyGamer

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar,

Huawei P10 lite WAS-LX1A cihazına sahibim. Bildiğim üzere P10 lite modellerine Android 8.0 sistem güncellemesi geldi. Çin ve Avrupa'da gelmiş gözüküyor. Kaç aydır bu güncellemeyi bekliyorum fakat telefonuma hala daha güncelleme gelmedi. Bunun sebebi nedir? Ve güncelleme tahminen ne zaman gelir?

Merakımı giderirseniz sevinirim.

Herkese iyi forumlar!

Haziran ayı içerisinde gelmesi gerekiyordu. OTG dağıtıma başlanmamış olabilir. Uygulama üzerinden denediniz mi?

HiSuite - Android Smart Device Manager - Huawei Device., Co Ltd..
Hayır, uygulama üzerinden denemedim. Sadece telefon ayarlarından sürekli kontrol ediyordum. Uygulama üzerinden de denerim.
Oreo Beta sürümü çalışması geçen ay bitti. Oreo dağıtımına daha başlanmadı. Bu ay veya gelecek ay içerisinde dağıtımına başlanır. Ülkemizdeki telefonlara da dağıtımdan itibaren bir hafta içerisinde ulaşır.

OS Upgrade Schedule - Rogers Community
Ben başladı diye biliyordum. Biraz daha beklemek gerekiyor o zaman.

Cevap vererek, merakımı giderdiğiniz için teşekkür ederim. Uzun zamandır bu güncellemenin gelmesini bekliyorum. Umarım gelmesi uzun zaman almaz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı