Huawei P20 Lite 5GHz görüntülemiyor

tuğrahan sezer

Hectopat
Arkadaşlar bundan bir ay önce kadar P20 Lite aldım. Telefon desteklediği için 5GHz kullanmak istedim fakat telefon 5GHz'yi görüntülemiyor. Müşteri hizmetleri ise 5GHz'nin aktif olduğunu sorunun telefon ile alakalı olduğunu söyledi. Bu telefonda böyle bir sıkıntı mı var yoksa müşteri gizmetleri beni başından mı savıyor?

Arkadaşlar bundan bir ay önce kadar P20 Lite aldım. Telefon desteklediği için 5GHz kullanmak istedim fakat telefon 5GHz'yi görüntülemiyor. Müşteri hizmetleri ise 5GHz'nin aktif olduğunu sorunun telefon ile alakalı olduğunu söyledi. Bu telefonda böyle bir sıkıntı mı var yoksa müşteri gizmetleri beni başından mı savıyor?

P20 Lite'da 5GHz mevcut. Ben de kullanıyorum. Telefonu son sürüme güncellediğinden emin ol. Eğer son sürümse hard format atınız. Bunun için telefonu kapatın ve ses açma ile telefonu kapatma tuşuna birlikte Huawei logosu çıkana dek basılı tutun ve ardından tuşlardan elinizi çekin. Gördüğünüz ekranda wipe data and factory reset olan yere tıklayın ve factory reseti seçin. Ardından telefonunuz yarım saat kadar Huawei logosunda kalacak ve yeniden sıfırdan başlayacaksınız.
Yalnız format atmadan önce bütün kayıtlı hesaplarınızı telefondan kaldırın. Ayrıca Sim kartınızı çıkartın.

P20 Lite'da 5GHz mevcut. Ben de kullanıyorum. Telefonu son sürüme güncellediğinden emin ol. Eğer son sürümse hard format atınız. Bunun için telefonu kapatın ve ses açma ile telefonu kapatma tuşuna birlikte Huawei logosu çıkana dek basılı tutun ve ardından tuşlardan elinizi çekin. Gördüğünüz ekranda wipe cache and factory reset olan yere tıklayın ve factory reseti seçin. Ardından telefonunuz yarım saat kadar Huawei logosunda kalacak ve yeniden sıfırdan başlayacaksınız.
Yalnız format atamdan önce bütün kayıtlı hesaplarınızı telefondan kaldırın. Ayrıca SIM kartınızı çıkartın.

Müşteri hizmetleri bana bu moden bazılarında böyle bir sıkıntı olduğunu söylüyor ama. Bir deneyeyin. Formattan dolayı bütün verilerim gidecek değil mi? Yedek alayım.

İmkanın varsa modemin 5 GHz ayarlarına gir orada kanal ayarını manuel yap 36 ya da endüşük kanala ayarla. Tekrar dene.
Screenshot_20210227_220527_com.brave.browser.jpg
Dediğiniz şey bu ise işe yaramadı hocam. ☹️

Yeni konular

Geri
Yukarı