Huawei P20 Lite Instagram Reels Videoları Kasıyor

Tregrast

Hectopat
Daha fazla  
Instagram'da reels videolarının çoğu kasıyor, izlerken çok rahatsız ediyor. Çözümünde yardımcı olabilecek var mı acaba? Telefon Huawei P20 Lite

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de genelde Rocket League videoları kasıyor. Birkaç kere izledikten sonra düzelmeye başlıyor. Ve ekranın altında da siyah bir boşluk var. Bunlar yeni sürümlerle alakalı diye biliyorum. Instagram'ı düşük sürümde kullanmak var mı bilmiyorum fakat deneyebilirsiniz. Onun haricinde yeni bir yama ile sorunun düzeltilmesini beklemeniz gerekiyor gibi.

İnternet yüzünden olabilir başka şeylerde de kasıyor mu veya başka bir internette.
Hayır sadece reels videolarında
Bende de genelde Rocket League videoları kasıyor. Birkaç kere izledikten sonra düzelmeye başlıyor. Ve ekranın altında da siyah bir boşluk var. Bunlar yeni sürümlerle alakalı diye biliyorum. Instagram'ı düşük sürümde kullanmak var mı bilmiyorum fakat deneyebilirsiniz. Onun haricinde yeni bir yama ile sorunun düzeltilmesini beklemeniz gerekiyor gibi.
Evet bende de birkaç kez izledikten sonra veya videoyu durdurup tekrar başlatınca kasma gidiyor.

A3 2017 telefonumun markası ve normal post ile reelstaki videoları izlerken videolar sanki ağır çekimdeymiş gibi oluyor, kasıyor, FPS düşmesi oluyor. Bunun herhangi bir çözümü var mıdır acaba? internetimin download hızı yüksek.

O instagramın kendi sorunu. Bütün telefonlarda kasıyor reels. Sürekli güncelleme yapa yapa uygulama çorba gibi oldu :D
Ama çoğu android kullanıcısı arkadaşımda bu sorun yok videolarda kasma oluyo çok garip bi sorun ilk defa karşılaştım böyle bir şeyle aynı sorunu yaşayıp çözebilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim ilginize şimdiden teşekkürler...

Yeni konular

Geri
Yukarı