Huawei P20 Lite root atmak mantıklı mı?

erc4n

Femtopat
Elimde Huawei P20 Lite var bu cihazımı rootlamak istiyorum daha önce root işlemi yapmadım sizce root yapmak mantıklı mı? Ve bana baştan sona kadar root u nasıl atamam gerektiğini söyleyecek bir kral var mı? Şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanım amacına göre mantıklıdır. Zevk olsun diye root atılmaz.

Arkadaşın güzel bir noktaya dokunmuş. Genelde daha fazla şeye erişmek veya bazı apk uygulamaları çalıştırmak için atılır. Yine de argo bir biçimde söylenmek gerekirse adam gibi kullan. Telefonu bozarsın çünkü....

İlk olarak root atmanız imkansız derece zor huawie Bootloader kilit kodlarını artık vermiyor 2018 yılında kodları vermeyi kesti. Parayla ya da paralı programlar ile kırabilen var ama ben 1 hafta araştırmamın sonucunda hiçbir düzgün program yok ondan parayla almaktan başka çareniz yok eğer atmakta kararlıysanız.

Root atmak, telefona hakim olmak demektir. Yararlı bir şey. Ama bildiğim kadarıyla Huawei cihazlar zaten rootlu değil mi ?

Yanlış bilmiyorsam rootlu geliyor galiba.

Root atmak, telefona hakim olmak demektir. Yararlı bir şey. Ama bildiğim kadarıyla Huawei cihazlar zaten rootlu değil mi?

Yanlış bilmiyorsam rootlu geliyor galiba.

Rootlu gelmiyor Bootloader kilidini açmadan root atmak imkansız ve huawie Bootloader kilidini açmak için dağıtılan kodları artık dağıtmıyor. Yararlı bir şey değil çünkü telefon bütün virüslere açık oluyor kısaca güvenlik duvarı yok oluyor. Evet telefona hakim olmak denilebilir telefona %100 erişim sağlıyoruz.

Rootlu gelmiyor Bootloader kilidini açmadan root atmak imkansız ve huawie Bootloader kilidini açmak için dağıtılan kodları artık dağıtmıyor. Yararlı bir şey değil çünkü telefon bütün virüslere açık oluyor kısaca güvenlik duvarı yok oluyor. Evet telefona hakim olmak denilebilir telefona %100 erişim sağlıyoruz.
O zaman Xiaomi telefonlar rootla geliyordu.

Root atmak bir bakıma telefon güvenliğini riske atmaktır yinede senin kararın fayda zarar iliskisine göre tercihini sen belirle.

Yeni konular

Geri
Yukarı