Huawei P30 Lite kapandı ve açılmıyor

Oğuuzz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 İNTEL İ5 12TH İŞLEMCİ 16GB RAM 900GB
Meslek
Öğrenci
İyi akşamlar. Huawei P30 Lite'ım aniden kapandı ve açılmıyor. Sarja takıyorum sadece Huawei yazısı yani logosu geliyor ve kalıyor. Sarjdan çıkarınca da her şey gidiyor kapalı. Yani logoda donup kalıp açılmamasına rağmen WhatsApp Web'e bağlanıyorum. Hard reset veya safe mod denemeye çalıştım olmadı çözüm?

Dosya Ekleri

• WIN_20220523_19_55_25_Pro.jpg
    WIN_20220523_19_55_25_Pro.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 63
İyi akşamlar. Huawei P30 Lite'ım aniden kapandı ve açılmıyor. Sarja takıyorum sadece Huawei yazısı yani logosu geliyor ve kalıyor. Sarjdan çıkarınca da her şey gidiyor kapalı. Yani logoda donup kalıp açılmamasına rağmen WhatsApp Web'e bağlanıyorum. Hard reset veya safe mod denemeye çalıştım olmadı çözüm?
Telefonunuz brick olmuş olabilir, telefonunuza yazılım atılması gerekebilir.

Telefonunuz brick olmuş olabilir, telefonunuza yazılım atılması gerekebilir.

Olabilir vardı birkaç APK dosyalar ancak telefonu yere elımden bırakarak koydum o kadar da sertçe koymadım koyduğum andada kapandı gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olabilir vardı birkaç APK dosyalar ancak telefonu yere elımden bırakarak koydum o kadar da sertçe koymadım koyduğum andada kapandı gitti.
Dediğim gibi telefonunuz çarpmaya veya düşmeye bağlı hasar almış ise o da olabilir. ve ya brick olmuş olabilir. Bu durumda yapılacak tek iş telefonunuzu en yakın güvenilir bir teknik servise götürmeniz olacaktır. İyi günler.

Dediğim gibi telefonunuz çarpmaya veya düşmeye bağlı hasar almış ise o da olabilir. Veya brick olmuş olabilir. Bu durumda yapılacak tek iş telefonunuzu en yakın güvenilir bir teknik servise götürmeniz olacaktır. İyi günler.

Teşekkürler. Bakacağız şimdi, duruma göre yarın gideceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı