Huawei P40 Lite alınır mı?

Alınmaz, Lite'e modelini kullanıyorum ve içinde Google servisleri yok. Sağdan soldan APK olarak yükleyince de ya sorun yaşıyorum ya bildirim falan düşmüyor.

Hocam normalde benim için Google servisleri önemli fakat 3500 TL bütçe ile düzgün fiyat performans bir telefon bulamadım. Hangi kanala baksam her telefonu övüyorlar. 3500 TL bandında önerebileceğiniz telefon modeli var mı?

Hocam Samsung A51 oyun açısından yeterli bir telefon mu? Aşırı oyun oynayan biri değilim fakat arada PUBG falan girmeyi düşünüyorum. Grafik takıntım yok. En düşük grafikte bile oynarım.

Hocam Samsung A51 oyun açısından yeterli bir telefon mu? Aşırı oyun oynayan biri değilim fakat arada PUBG falan girmeyi düşünüyorum. Grafik takıntım yok. En düşük grafikte bile oynarım.
Tabiki hocam. Gayet iyi bir telefon yüksek ya da orta ayarlarda akıcı oynarsınız.Bu fiyat bandında alınabilecek en iyi telefon.

A51 oyun için gayet yeterli hocam. Ancak ben Samsung telefonlarında sorun yaşadığım için pek tavsiye etmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı