Huawei P40 Lite alınır mı?

templemc

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba,
Uzun süredir araştırıyordum hangi telefon alacağımı P40 Lite buldum ama bazıları çöp derken bazıları harika diyor. Bu yüzden arada kaldım. Kullanan var mı? Neden almalıyım ya da neden almamalıyım söylerseniz sevinirim.
Ayrıca bu Google uygulamaları muhabbeti sorun çıkarır mı ben oyun indireceğim zaman App Store'dan mı indireyim yoksa gspace uygulamasından Play Store indirip onun vasıtasıyla mı oyun indireyim?

Öncelikle merhaba,
Uzun süredir araştırıyordum hangi telefon alacağımı P40 Lite buldum ama bazıları çöp derken bazıları harika diyor. Bu yüzden arada kaldım. Kullanan var mı? Neden almalıyım ya da neden almamalıyım söylerseniz sevinirim.
Ayrıca bu Google uygulamaları muhabbeti sorun çıkarır mı ben oyun indireceğim zaman App Store'dan mı indireyim yoksa gspace uygulamasından Play Store indirip onun vasıtasıyla mı oyun indireyim?

Hocam Huawei kanadında gms olmayanlara bulaşmayın derim bende P Smart 2021 vardı çoğu şeyi APK ile indirsem bile Google Play servisleri olmadan çalışmaz ibaresiyle karşılaşıyordum (benim yaşadığım deneyimler bunlar) (ayrıca satmak istersenizde çok çok yavaş satılan bir piyasası var)

Öncelikle merhaba,
Google konusunda sorun olmaz bence. Çünkü Gspace ile kullanabiliyorsun. Huawei P40 Lite alınır mı konusunda bence üstüne biraz daha koyup daha iyilerini alabilirsin.

Öncelikle merhaba,
•Alınmaz. Bütçe nedir ?
•Android cihazlarda App Store bulunmaz ?

•Alınmaz. Bütçe nedir ?
•Android cihazlarda App Store bulunmaz ?
2. el alacağım bütçe 2500 TL.

Hocam Huawei kanadında gms olmayanlara bulaşmayın derim bende P Smart 2021 vardı çoğu şeyi APK ile indirsem bile Google Play servisleri olmadan çalışmaz ibaresiyle karşılaşıyordum (benim yaşadığım deneyimler bunlar) (ayrıca satmak istersenizde çok çok yavaş satılan bir piyasası var)
Gms ne?

Tamam, gspace ile sorun ortadan kalkar mı ve oyun indireceğim zaman App Store'dan mı yoksa Play Store'dan mı indireyim?

Hocam gspacede her uygulamaya girişinizde + indirdiğiniz uygulamalara girerken reklam çıkıyor reklam kaldırmak için para vermeniz isteniyor ve Huawei'nin telefonları Google olmadığından çok ucuza gidiyor. Kendi P Smart 2021'i satmak istediğimde aldığım en yüksek teklif 2000 TL idi. ( yaşadığım ilçedeki bütün telefoncuları gezdim bazıları direk Google servisi olmayan Huawei'leri almıyordu. Bazıları ise düşük fiyatlar veriyorlardı. Örneğin: Bir yer 1000 TL fiyat vermişti. Ondan dolayı benim önerim Google servisleri olan telefonlar almanız (edit: Babamın telefonu bozulduğundan idarelik P Smart 2021'i ona verdim ve kendime Xiaomi Note 10s aldım. Kendisi borsa ile de uğraşıyor ve bazı borsa uygulamaları telefonda açılmıyor.)

Yeni konular

Geri
Yukarı