Huawei P40 Lite App Store'dan critical ops indirme

Bukalemun Baran

Yoctopat
Daha fazla  
Critical ops ' Amazon App Store da bazı Huawei kullanıcıları indirebiliyor fakat benim gibi bazı kullanıcılara cihazınız, coğrafi konumunuz uygun değil diye hata veriyor. Bu durumu çözebilecek veya öneride bulunabilecek bir kişi var mı?

Screenshot_20210618_204442_com.amazon.venezia.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yapamazsan yorumlar kısmında belirt yardımcı olurum.

Critical ops ' Amazon App Store da bazı Huawei kullanıcıları indirebiliyor fakat benim gibi bazı kullanıcılara cihazınız, coğrafi konumunuz uygun değil diye hata veriyor. Bu durumu çözebilecek veya öneride bulunabilecek bir kişi var mı?

Eki Görüntüle 1074354

@haruncetin isimli arkadaşın önerdiği çözüm olmaz ise diye alternatif öneriyorum;
İnternet üzerinden APK olarak aptoide ya da apkpure indir ve onların içinden kur C-ops oyununu.

@haruncetin isimli arkadaşın önerdiği çözüm olmaz ise diye alternatif öneriyorum;
İnternet üzerinden APK olarak aptoide ya da apkpure indir ve onların içinden kur C-ops oyununu.

Maalesef onlar çalışmıyor, tek çözüm benim ki. Geçersiz uygulama hatası veriyor APK'larda.

Android için yapılmış tüm sanal makinelerde de çalışmıyor. 7.11 sürümünü desteklemiyor. Armx64'lü makinede de denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı