Huawei P40 Lite için Critical Ops İndirme

Griffin0

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öyle oyun oynamayı seven bir kişi de değilim ama telefona bir türlü Critical Ops indirip oynamak istiyorum fakat VMOS, Gspace vs. gibi uygulamalar denedim olmadı. Bundan 6-7 ay önce Amazon App Store ile oluyordu fakat şu an oyunun ismini yazınca çıkmıyor, internetten Amazon'un sitesinden oyunu bulup tıkladığında ve indirmek için uygulamaya geçtiğinde cihazın buna uyumlu olmadığını vs. söylüyor. Google Play Hizmetlerini yükleyebilen varsa veya yüklemeden oyunu oynayabilen varsa lütfen bana ulaşsın.

Şu video çözer işini.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar Google Play servislerini kurabilen var mı? Varsa bir yardımcı olabilir mi lütfen?

Şu video çözer işini.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam elimde herhangi bir bilgisayar yok şu an, lzplay'e girerken hata veriyor sadece. Oradaki hata olmasa kurmuştum çoktan.

Bu video daha yararlı, ancak EMUI Firmware sürümünüzün 10.0.1.150'den daha eski olması gerekiyor, aksi takdirde downgrade yapmanız gerekir.
BU da downgrade videosu:

@Griffin0 LZPlay hatası yukarıda bahsettiğim sebepten dolayı.

Anladım o zaman VMOS olması lazım, nasıl olmadı VMOS unlocker yüklediniz mi?
Evet hocam, vmos yükledim fakat VMOS ile google play üzerinden bir şey yükleyemiyorum maalesef. Yine de apk olarak indirip kurdum, marketten tekrar yükleyin diyor. VMOS pro ile denedim Google Play üzerinden indiriliyordu oradan ama her indirdigimde yine marketten tekrar yükleyin, geçersiz uygulama diyor.

Evet hocam, vmos yükledim fakat vmos ile Google Play üzerinden bir şey yükleyemiyorum maalesef. Yine de APK olarak indirip kurdum, marketten tekrar yükleyin diyor. Vmos Pro ile denedim Google Play üzerinden indiriliyordu oradan ama her indirdigimde yine marketten tekrar yükleyin, geçersiz uygulama diyor.

Google Play üzerindeki VMOS'u kurmayın çakma o hocam.

Google Play üzerindeki VMOS'u kurmayın çakma o hocam.
Yok hocam, kendi sitesinden indirdim ikisini de ama VMOS pro sadece Google Play'i düzgün bir şekilde çalıştırabildi.
Bu video daha yararlı, ancak EMUI Firmware sürümünüzün 10.0.1.150'den daha eski olması gerekiyor, aksi takdirde downgrade yapmanız gerekir.
BU da downgrade videosu:

Tamamdır hocam, downgrade işlemini yaparken pc kullanmıyoruz anladığım kadarıyla o zaman sorun olmaz. Sağ olun, sorunsuz yapabilirsem bildiririm sizlere.
BU da downgrade videosu:

Hocam sıfırlanıyor gibi başlamış telefon ama sıfırlanmıyor göründüğü üzere, dosyalarım üzerinde sorun olmaz değil mi? Bu arada hocam yanlışlıkla bağlantı kesilirse sorun olur mu downgrade sırasında?

Geri
Yukarı