Huawei P40 Lite vs Oppo Realme 6 Pro

shush

Hectopat
Huawei P40 Lite hoşuma gitmişti ama kamerası berbat olduğundan içime sinmedi. En fazla 3800 TL'ye çıkabilirim. Hangisi daha mantıklı karar olur? Bu fiyatta kamera, tasarım ve ekran kalitesi olarak başka örnekler de alabilirim. (Realme 6 Pro'nun en beğendiğim özelliği 90 Hz olması.)

Bu kanıya nerden vardınız hocam? Gördüğüme göre kamerası gayet başarılı.
30 FPS video çekmekten nefret ediyorum... Fiyatı olabildiğince düşürmek için kamerayı çok basitleştirmişler. 2K bile istemiyorum, sadece 60 FPS yeterliydi. Ağır çekimin kaç FPS olduğunu biliyor musunuz?

Huawei P40 Lite hoşuma gitmişti ama kamerası berbat olduğundan içime sinmedi. En fazla 3800 TL'ye çıkabilirim. Hangisi daha mantıklı karar olur? Bu fiyatta kamera, tasarım ve ekran kalitesi olarak başka örnekler de alabilirim. (Realme 6 Pro'nun en beğendiğim özelliği 90 Hz olması.)
Oppo al rahat et.

30 FPS video çekmekten nefret ediyorum... Fiyatı olabildiğince düşürmek için kamerayı çok basitleştirmişler. 2K bile istemiyorum, sadece 60 FPS yeterliydi. Ağır çekimin kaç FPS olduğunu biliyor musunuz?

Anladım. Bu durumda sizin için Oppo daha iyi olacaktır. Bu ikisi dışında Mi Note 10 Lite, A71 gibi modellere de bakabilirsiniz.
Ağır çekimin kaç FPS olduğunu biliyor musunuz?
Maalesef bilmiyorum.

Anladım. Bu durumda sizin için Oppo daha iyi olacaktır. Bu ikisi dışında Mi Note 10 Lite, A71 gibi modellere de bakabilirsiniz.

Maalesef bilmiyorum.
Piyasada yeni karşıma çıkan bir model olduğundan korkmuyor değilim.
Ben de telefon alacağım. Mi Note 10 Lite ile Realme 6 Pro arasında kaldım.
Bence fotoğrafçı değilseniz kamera çok önemli değil. Zaten 2 telefonun da kamerası güzel. Ben Mi Note 10 Lite tavsiye ederim.

Bana kalırsa Huawei P40 Lite daha iyi. Hiç Xiaomi ve alt markasına bulaşmayın hatta ve hatta Samsung'a hiç bulaşmayın. Pro Lite'yi 4 ay kullandım telefoncu arkadasımdan odunc aldım denemek için. Kimi görsem kulagında P40 Lite kullanıyor. Bende merak edip 4 ay test edip kullandım. Müthiş. Ama ben çkış yaptıgından beri P40 Pro kullanıcısıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı