Huawei P40 Lite'a Google Play yüklenir mi?

Beytugbrooks

Centipat
Daha fazla  
Huawei P40 Lite telefonuna sahibim. İçinde Google Play Store yok, bu sebepten uygulamaları APK olarak yüklüyorum ve bazı uygulamalar da Google Play hizmetleri istemekte.

Bir çaresi var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon çakma falan değil, Huawei'in o modelinde Google servisleri yok. İnternette aratırsanız, bazı yöntemler mevcut.

Telefon çakma olabilir. Normalde tüm Android telefonlarda Google uygulamaları standart olarak yüklü gelir. (YouTube, Drive, Google müzik, play vs.)

Google Play'i APK olarak kurabilirsiniz. Google Play (APK)

Ama IMEI numaranızı sorgulayıp orijinal olup olmadığından emin olmanızı da tavsiye ederim. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu - IMEI Sorgulama

Not: IMEI numaranızı kimseyle paylaşmayın ve buraya yazmayın. Sadece üstte verdiğim linkte sorgulama için kullanın.

Bu telefonlarda gelmiyor. Teknosa'dan aldım bende de yok.

Telefon çakma olabilir. Normalde tüm Android telefonlarda Google uygulamaları standart olarak yüklü gelir. (YouTube, Drive, Google müzik, play vs.)

Google Play'i APK olarak kurabilirsiniz. Google Play (APK)

Ama IMEI numaranızı sorgulayıp orijinal olup olmadığından emin olmanızı da tavsiye ederim. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu - IMEI Sorgulama

Not: IMEI numaranızı kimseyle paylaşmayın ve buraya yazmayın. Sadece üstte verdiğim linkte sorgulama için kullanın.

Ne çakması hocam bu modelde ABD'nin ticaret yasağından dolayı Google servisleri yok.
O sebeple kurulum yapılmaz bir şekilde kurulsa dahi çalışması sorun olabilir.

Telefon çakma falan değil, Huawei'in o modelinde Google servisleri yok. İnternette aratırsanız, bazı yöntemler mevcut.

Bu telefonlarda gelmiyor. Teknosa'dan aldım bende de yok.

Ne çakması hocam bu modelde ABD'nin ticaret yasağından dolayı Google servisleri yok.
O sebeple kurulum yapılmaz bir şekilde kurulsa dahi çalışması sorun olabilir.
Teşekkür ederim. Bilmiyordum. Normalde gördüğüm tüm Huawei telefonlarda vardı, o yüzden çakma olabilir diye düşündüm.

Huawei P40 Lite telefonuna sahibim. İçinde Google Play Store yok, bu sebepten uygulamaları APK olarak yüklüyorum ve bazı uygulamalar da Google Play hizmetleri istemekte.

Bir çaresi var mı acaba?

Huawei'nin petal Search ve App Gallery'si var buralardan istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz.
Ayrıca cihaza Harmony OS yüklenebilir müşteri hizmetleri ile görüşün.

Huawei'nin petal Search ve App Gallery'si var buralardan istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz.
Ayrıca cihaza Harmony OS yüklenebilir müşteri hizmetleri ile görüşün.

Dediğiniz yöntemlerle Google Play hizmetleri isteyen uygulamalara erişim sağlayamıyorum ve bazı uygulamalar da yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı