Huawei P40 PRO güncellenirse Google servisleri silinir mi?

mahir23

Hectopat
Huawei P40 PRO'da Google servisleri, güncelleme sonrası gider mi? Bu konuda bilginiz var mı? Güncellesem silinir mi sizce? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 6 aydır kullanıyorum yüklü halde.
USB'yle atmadım YouTube'da aradım buldum yükledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu forumda bahsedilen telefonun fazla kullanıcısı olmadığı için doğru bir cevap almanız pek mümkün değil.

Huawei'nin forumlarında veya Facebook/Telegram gruplarında sorarsanız daha doğru ve size yol gösterecek cevaplar alabilirsiniz.

Yani orjinalinde olan cihazlarda gitmiyor ama sizinkini bilemedim. Büyük ihtimal bir şey olmaz fakat olursa da zaten yükleme yöntemini biliyorsunuz sanırım, güncelleyin gitsin.

Ben P40 Pro'yu çıktıgı günden beri kullanıyorum ve Mate 30 Pro'yu. Ben o zaman daha çözümü yok iken bir yolla APK yükleyerek sorunu çözmüştüm. Fakat cihaza Android güncellemesi geldiği zaman yükseltme olarak bahsediyorum Google servisleri kalkar. Ama EMUI güncellemesi gelir ise Google servisleri kalkmaz. Rahatça EMUI guncellemesi yapabilirsiniz. Sanırsam 5.3 GB güncelleme.

Huawei P40 Pro'da Google servisleri, güncelleme sonrası gider mi? Bu konuda bilginiz var mı? Güncellesem silinir mi sizce? Teşekkür ederim.

Konu daha yeni önüme çıktı bende 2. kez P40 Pro satın aldım ve cihazımın arayüzüne giriş yapamadan Huawei giriş yap kısmında şifresini bilmediğim bir eski numarama kayıtlı Huawei kimliğini giriş yaaprken yanlış şifre girme sonucu cihazımı kilitledim. Cihazım daha 3. gün oldu alalı öyle kaldı elimde. Kesşke ilk P40 Pro mu satmasaydım iyiydi fakat maddi sorunum oldugundan satmak durumunda kaldım ve P40 Pro cihaz hariç hiçbir Android'i kullanamadım.

Hala aldığım ilk güncellemeyle kullanıyorum herşey silinir diye herşey dediğimde Gmail aslında tek başkada brieşy yok gps cok yanlış veriyor onun cözümü yok galiba

Yeni konular

Geri
Yukarı