Huawei P9 Lite 2017'den daha iyi telefon önerisi

Bütçe
1500

UğurDuran

Hectopat
Bütçe 1500-1700 arası şu an Huawei kullanmaktayım. İlk çıktığında almıştım ve tertemiz 0 kırık ile kullandım ama 16 GB depolama insanı kafayı yedirtiyor ve değiştirmek istiyorum birkaç haftaya veya aya.
Sosyal medya uygulamalarında kasmasın kamerası iyi-orta düzeylerde olabilir.

Bütçe 1500-1700 arası şu an Huawei kullanmaktayım. İlk çıktığında almıştım ve tertemiz 0 kırık ile kullandım ama 16 GB depolama insanı kafayı yedirtiyor ve değiştirmek istiyorum birkaç haftaya veya aya.
Sosyal medya uygulamalarında kasmasın kamerası iyi-orta düzeylerde olabilir.

Bu bütçedeki memnun edebilecek tek telefon oukitel C21.

Ben de onu düşünüyorum aslında ama markayı hiç duymadım güvenemedim açıkçası Realme C21 ve oukitel C21 arasında kaldım bir de annem ve babama da alacağım aynı telefondan.

Hocam özellik olarak oukitel daha iyi.
Ayrıca bu bütçedeki telefonlarda markanın güvenilirliği çok önemli değil bence çünkü genel olarak dayanıksız zaten bu fiyatlardaki telefonlar.

Hocam özellik olarak oukitel daha iyi.
Ayrıca bu bütçedeki telefonlarda markanın güvenilirliği çok önemli değil bence çünkü genel olarak dayanıksız zaten bu fiyatlardaki telefonlar.

Dayanıksızdan kastın nedir acaba dediğim gibi Huawei P9 Lite 2017 ilk çıktığında aldım hala güzel telefon benim işimi görüyor 0 sıkıntı, ama işte depolama sinir bozucu, oukitel bu Huawei telefondan daha mı dayanıksız.
(Huawei de 1300 TL'ye falan almıştım)

Dayanıksızdan kastın nedir acaba dediğim gibi Huawei P9 Lite 2017 ilk çıktığında aldım hala güzel telefon benim işimi görüyor 0 sıkıntı, ama işte depolama sinir bozucu, oukitel bu Huawei telefondan daha mı dayanıksız.
(Huawei de 1300 TL'ye falan almıştım)

Hocam ekonomi malum, o zamandaki 1300 TL'ye aldığınız telefon çıktığı zaman günümüzdeki 2400+ telefonlar düzeyindeydi.
Şu an 1700 TL ve altı telefonlar ne yazık ki fiyatları gereği çok dayanıksız ve performans olarak zayıflar.
Adamakıllı cihazlar 2200-2500 fiyatlarından başlıyor.

gerçekten çok pahalı ya. Abimin zamanında bu fiyatlardan daha ucuza o zamanın en iyilerinden olan iPhone 7 aldığını hatırlıyorum ya. Yazık cidden halimize :(

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı