Huawei P9 Lite klavye açılmıyor

MarioMan53

Hectopat
Daha fazla  
Huawei P9 Lite telefonum dün geceden beri klavyesi ekrana gelmiyordu, kapattım açtım hala aynı durum başlangıçta şifre istiyor onu giremiyorum klavye karşıma çıkmıyor, bunun için ne yapabilirim?

Ayarlar> Uygulamalar> Kullandığınız klavye uygulaması> Veriyi Sil yapın. Gboard için böyle çözmüştüm. Klavye ayarlarınız sıfırlanır.

Bildiğim kadarıyla kilit ekranı klavyesi diğerinden ayrı olmalı, o halde recoveryden resetlemekten başka yapabilecek bir şey yok gibi. Garantilik bir durum olacağını sanmıyorum.

Telefonunuzu Güvenli modda başlatıp deneyebilir misiniz?
Telefonunuz kapalı konumdayken "Sesi Yükseltme " ve "Güç " tuşuna EMUI ekranı gelene kadar basılı tutun. Açılan menüden "Safe mode(Güvenli Mod)"seçeneğine tıklayın. Telefonunuz güvenli modda başladıktan sonra
Ayarlar> Uygulamalar> Kullandığınız klavye uygulaması> Veriyi Sil yapın. Gboard için böyle çözmüştüm. Klavye ayarlarınız sıfırlanır.
bu adımları yapmayı deneyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı